2023. gada 23. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt
Flower

Smiltenes pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Pīlādzītis” programmas realizācijas vieta Bilskā

 

 
Par izglītības iestādi

Vēstures fakti

1928. gadā bijušās Vilkumuižas ēkā sāk darboties skola. Skolā ir no 80-100 skolēnu. Ir sešklasīgā pamatskola. Bilskas pamatskola tika izveidota apvienojot trīs pagastskolas – Mālavas, Bāču un Pauzuļu.1972.gadā Bilskas pamatskolai tika pievienota vēl viena pagasta skola – Cirgaļu pamatskola. 1986.gada 1.septembrī sāk darbu jaunuzceltā Bilskas astoņgadīgā skola. No 1989.gada 1.septembra skola tiek pārdēvēta par Bilskas deviņgadīgo skolu un pāriet uz 5 dienu darba nedēļu. Skolēni uzsāk mācības no 6 gadu vecuma. Bilskas deviņgadīgā skola. 1992.gada 1.septembrī tiek pārdēvēta par Bilskas pamatskolu. 1996.gada 1.septembrī skolas telpās sāk darboties pirmsskolas grupa. No 2023. gadā Bilskas pamatskola piedzīvo reorganizāciju. Bilska kļūst par Smiltenes pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Pīlādzītis” struktūrvienību.

Bērnu skaits 

2023./2024.  mācību gadā pirmsskolu apmeklē 42. 

Tradīcijas

Smiltenes pilsētas PII “Pīlādzītis” lielu vērību pievērš bērnu latviskās dzīvesziņas sekmēšanai, tiek svinēti gadskārtu ieražu svētki. Iestādē tiek atzīmētas Teātra un/vai Mākslas dienas. Katru gadu tiek svinēta “Pīlādzīša” dzimšanas diena 1. jūnijā, kas vienlaikus ir skaists mācību gada noslēgums.

Izglītības programma

Mācību Programmas:

  • Pirmsskolas izglītības vispārizglītojošās pirmsskolas izglītības programma.
Izglītība
Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas skolēni iepazīst Latvijas vēsturi un dabu

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas skolēni iepazīst Latvijas vēsturi un dabu

Izzināt Latvijas vēsturi un iepazīt Latvijas dabu visinteresantāk, apskatot to ar savām acīm. 2023. gada 13. septembrī Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas 8. un 9. klases skolēni devās uz Līgatnes Padomju slepeno bunkuru, kas tika plānota kā programmas „Latvijas skolas soma” pasākums.

Lasīt vairāk ›

Izglītība
Palsmanes pamatskolai sanāk!

Palsmanes pamatskolai sanāk!

Palsmanes pamatskola var lepoties ar mūsdienīgu ēku, tajā ielūkojoties daudzi teiktu – es arī vēlētos tādā mācīties! Skolas gaiteņos šogad var sastapt 133 skolēnus, kas priecāsies par renovēto skolas 1. stāva gaiteni, kurš ieguvis mūsdienīgu un funkcionālu dizainu. Jaunums – skolā iekārtotais mākslas kabinets, kurā ir skatuve un nav ierasto skolas solu.

Lasīt vairāk ›

Pirmsskola
Sporta pasākums “Ceļojums pa Eiropas valstīm”

Sporta pasākums “Ceļojums pa Eiropas valstīm”

2023. gada 27. septembrī aicinām novada pirmsskolas vecāko grupu audzēkņus piedalīties sporta pasākumā “Ceļojums pa Eiropas valstīm”.

Lasīt vairāk ›

Palsmanes PII
Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestādei sanāk!

Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestādei sanāk!

Palsmanes pirmsskolas izglītības iestāde atrodas skaistā lauku teritorijā, pagasta centrā, tajā ērti nokļūt gan ar kājām, gan autobusu. Netālu ir mežs, kas ne tikai kalpo mierīgām pastaigām un dabas baudīšanai, bet arī ir īpaši pielāgots izzinošām un fiziskām nodarbībām mācību nolūkiem. Katrā gadalaikā tur ir, ko ieraudzīt, izpētīt, par ko priecāties.

Lasīt vairāk ›

Izglītība
‘Adaptācijas diena’ Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā

‘Adaptācijas diena’ Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā

4.septembris mūsu skolā – ‘Adaptācijas diena’, kuras ietvaros skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs.

1.klases skolēni izstaigāja un iepazinās ar skolu. Noskaidroja kāpēc skola, kurā mācīsies, saucas Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola. Skatījās multfilmu, devās pastaigā, apmeklēja skolas bibliotēku. Un vēl…satika lāci.

Savukārt 2.un 3.klases skolēni devās uz Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas programmas realizācijas vietu Trapenē un tur satikās  ar saviem vienaudžiem “Draudzības dienā”.

Lasīt vairāk ›

Kalendārs