2022./2023. mācību gads
Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2022./2023.m.g.
Mācību priekšmets | Klase | Olimpiādes norises laiks – 2. posms novadā | Dalībnieki | Rezultāti |
Angļu valoda (tiešsaistē) | 10.-12. | 03.11.2022. | šeit | šeit |
Bioloģija (tiešsaistē) | 9.-12. | 30.11.2022. | šeit | šeit |
Informātika (tiešsaistē) | 8.-12. | 16.01.2023. | šeit | šeit |
Vācu valoda (tiešsaistē) |
10.-12. | 05.12.2022. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 9. un 10.-12. | 09.12.2022. | šeit | šeit |
Fizika (tiešsaistē) | 9.-12. | 20.01.2022. | šeit | šeit |
Matemātika | 9.-12. | 03.02.2022. | šeit | šeit |
Ķīmija (tiešsaistē) |
9.-12. | 12.01.2023. | šeit | šeit |
Ģeogrāfija (tiešsaistē) | 9.-12. | 07.02.2023. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 8.-9. | 09.02.2023. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 11.-12. | 01.02.2023. | šeit | šeit |
Matemātika |
5.-8. | 10.03.2023. | šeit | šeit |
Sākumskola | 1.-4. | 09.05.2023. |
2021./2022. mācību gads
Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2020./2021.m.g.
Mācību priekšmets | Klase | Olimpiādes norises laiks – 2. posms novadā | Dalībnieki | Rezultāti |
Angļu valoda (tiešsaistē) | 10.-12. | 03.11. | šeit | šeit |
Bioloģija (tiešsaistē) | 9.-12. | 25.11. | šeit | šeit |
Krievu valoda (tiešsaistē) |
8.-12. | 2.12. | šeit | šeit |
Vācu valoda (tiešsaistē) |
10.-12. | 6.12. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 9. un 10.-12. | 9.12. | šeit | šeit |
Fizika (tiešsaistē) | 9.-12. | 14.01. | šeit | šeit |
Matemātika | 9.-12. | 21.01. | šeit | šeit |
Ķīmija (tiešsaistē) |
9.-12. | 01.02. | šeit | šeit |
Ģeogrāfija (tiešsaistē) | 9.-12. | 08.02. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 8.-9. | 09.02. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 10.-12. | 21.02. | šeit | šeit |
Matemātika | 5.-8. | 01.04. | šeit | šeit |
2020./2021. mācību gads
Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2020./2021.m.g.
Mācību priekšmets | Klase | Olimpiādes norises laiks – 2. posms novadā | Dalībnieki | Rezultāti |
Angļu valoda (tiešsaistē) | 10.-12. | 04.11. | šeit | šeit |
Bioloģija (tiešsaistē) | 9.-12. | 26.11. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 9. un 10.-12. | 10.12. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 8.-9. | 04.01. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 11.-12. | 18.01. | šeit | šeit |
Fizika (tiešsaistē) | 9.-12. | 15.01. | šeit | šeit |
Ķīmija (tiešsaistē) | 9.-12. | 02.02. | šeit | šeit |
Matemātika (tiešsaistē) | 9.-12. | 29.01. | šeit | šeit |
Ģeogrāfija (tiešsaistē) | 9.-12. | 09.02. | šeit | šeit |
Matemātika (tiešsaistē) | 5.-8. | 26.02. | šeit | šeit |
Smiltenes novada sacensības “Rēķini galvā” | 1.-12. | 2020. gads | šeit |
2019./2020. mācību gadā
Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2019./2020.m.g.
Mācību priekšmets | Klase | Olimpiādes norises laiks – 2.posms novadā |
Dalībnieki | Rezultāti |
Angļu valoda | 10. – 12. | 29.10. | šeit | šeit |
Krievu valoda (svešvaloda) | 9. – 12. | 26.11 | šeit | šeit |
Bioloģija (tiešsaistē) | 9. – 12. | 28.11. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 10. – 12. | 13.12. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 9. | 13.12. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra | 8. – 9. | 13.01. | šeit | šeit |
Fizika (tiešsaistē) | 9. – 12. | 17.01. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 11. – 12. | 27.01. | šeit | šeit |
Matemātika | 9. – 12. | 31.01. | šeit | šeit |
Ķīmija (tiešsaistē) | 9. – 12. | 04.02. | šeit | šeit |
Matemātika (LU NMS sadarbībā ar VISC) | 5.-8. | 14.02. | šeit | šeit |
Ģeogrāfija (tiešsaistē) | 10. – 12. | 13.02. | šeit | šeit |
ZPD konferences | 28.02. reģionālā | šeit | šeit | |
“Rēķini galvā!” | 1.-12. | 13.03. valsts
02.04. starptautiskās |
atcelts | atcelts |
Reģionālās mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi 2019./2020. m.g.
Mācību priekšmetu olimpiādes | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
Ģeogrāfija | 27.01. | šeit | šeit | |
2018./2019. mācību gadā
Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2018./2019.m.g.
Mācību priekšmets | Klase | Olimpiādes norises laiks – 2.posms novadā |
Dalībnieki | Rezultāti |
Angļu valoda | 10. – 12. | 30.10. | šeit | šeit |
Vācu valoda | 10. – 12. | 15.11. | šeit | |
Bioloģija (tiešsaistē) | 9. – 12. | 29.11. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 12. | 11.01. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 9. | 11.01. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra | 8. – 9. | 14.01. | šeit | šeit |
Informātika – programmēšana (tiešsaistē) | 8. – 12. | 15.01. | šeit | |
Fizika (tiešsaistē) | 9. – 12. | 18.01. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 11. – 12. | 28.01. | šeit | šeit |
Ekonomika (tiešsaistē) | 10. – 12. | 30.01. | šeit | šeit |
Mājturība un tehnoloģijas (koks un metāls) | 6. – 9. | 17.04. | šeit | |
Matemātika | 9. – 12. | 01.02. | šeit | šeit |
Ķīmija (tiešsaistē) | 9. – 12. | 05.02. | šeit | šeit |
Matemātika (LU NMS sadarbībā ar VISC) | 5.-8. | 15.02. | šeit | šeit |
Ģeogrāfija (tiešsaistē) | 10. – 12. | 20.02. | šeit | šeit |
ZPD konferences | 08.03. reģionālā | šeit | šeit | |
“Rēķini galvā!” | 1.-12. | 22.03. valsts
27.04. starptautiskās |
šeit | šeit |
Reģionālās mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi 2018./2019. m.g.
Mācību priekšmetu olimpiādes | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
Ģeogrāfija | 8. | 16.04. | šeit | šeit |
Matemātikas (Vidzemes) | 3. | 17.04. | šeit | šeit |
Latviešu valodas (Vidzemes) | 3. | 17.04. | šeit | šeit |
Skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss | 1.-12. | 07.03. | šeit | šeit |
2017./2018. mācību gadā
Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2017./2018.m.g.
Mācību priekšmets | Klase | Olimpiādes norises laiks – 2.posms novadā |
Dalībnieki | Rezultāti |
Angļu valoda | 10. – 12. | 01.12. | šeit | šeit |
Vācu valoda | 10. – 12. | 22.11. | šeit | šeit |
Bioloģija (tiešsaistē) | 9. – 12. | 30.11. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 9. – 12. | 12.01. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 9. | 11.01. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra | 11. – 12. | 29.01. | šeit | šeit |
Informātika – programmēšana (tiešsaistē) | 8. – 12. | 16.01. | šeit | šeit |
Fizika (tiešsaistē) | 9. – 12. | 19*.01. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 8. – 9. | 15.01. | šeit | šeit |
Ekonomika (tiešsaistē) | 10. – 12. | 31.01. | šeit | šeit |
Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība | 8. – 12. | 01.02 | šeit | šeit |
Matemātika | 9. – 12. | 02.02. | šeit | šeit |
Ķīmija (tiešsaistē) | 9. – 12. | 06.02. | šeit | šeit |
Matemātika (LU NMS sadarbībā ar VISC) | 5.-8. | 16.02. | šeit | šeit |
Ģeogrāfija (tiešsaistē) | 10. – 12. | 21.02. | šeit | šeit |
Krievu valoda |
10. – 12. | 08.02. | šeit | šeit |
“Rēķini galvā!” | 1.-12. | šeit | šeit |
Reģionālās mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi 2017./2018. m.g.
Mācību priekšmetu olimpiādes | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
Ģeogrāfija | 8. | šeit | šeit | |
Matemātikas (Vidzemes) | 3. | šeit | šeit | |
Latviešu valodas (Vidzemes) | 3. | šeit | šeit | |
Skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss | 1.-12. | šeit | šeit | |
Atklātā matemātika |
5.-12. | šeit | šeit | |
Rēķini galvā |
1.-12. | šeit | šeit |
Novada mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi 2017./2018.m.g.
Olimpiādes un konkursi | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
“Rēķini galvā!” | 1.-12. | šeit | šeit | |
Mūzika | 2. – 4. | šeit | šeit | |
Skatuves runa | 1. – 12. | šeit | šeit | |
Datorika | 5.-7. | šeit | šeit | |
Mājturība un tehnoloģijas (koks un metāls) |
6. -9. | šeit | šeit | |
Latviešu valoda | 3. | šeit | šeit | |
Matemātika | 3. | šeit | šeit | |
Ģeogrāfija | 8. | šeit | šeit | |
Latvijas un novada vēsture | 6.,7. | šeit | šeit | |
Fizika | 8. | šeit | šeit | |
Vizuālā māksla | 5. – 12. | šeit | šeit | |
Latviešu valoda un literatūra | 5. – 7. | šeit | šeit | |
Bioloģija | 8. | šeit | šeit | |
Angļu valoda | 8. | šeit | šeit | |
Angļu valoda | 6. | šeit | šeit | |
Zināšanu pāru | 2. | šeit | šeit | |
Dabaszinības | 4. | šeit | šeit | |
Zināšanu pāru | 1. | šeit | šeit | |
Mājturības un tehnoloģijas (tekstils) | 6. – 9. | šeit | šeit |
2016./2017. mācību gadā
Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2016./2017. mācību gadā
Mācību priekšmetu olimpiādes | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
Bioloģija | 9.–12. | 25.11. | Šeit | Šeit |
Vēsture | 9. un 12. | 13.01. | Šeit | Šeit |
Latviešu valoda un literatūra | 11.–12. | 16.01. | Šeit | Šeit |
Fizika | 9.–12. | 20.01. | Šeit | Šeit |
Latviešu valoda un literatūra | 8.–9. | 30.01. | Šeit | Šeit |
Ekonomika | 10.–12. | 01.02. | Šeit | Šeit |
Matemātika | 9.–12. | 03.02. | Šeit | Šeit |
Ķīmija | 9.–12. | 07.02. | Šeit | Šeit |
Matemātika | 5.-8. | 17.02. | Šeit | Šeit |
Ģeogrāfija | 10.–12. | 22.02. | Šeit | Šeit |
Vācu valoda | 8. | 27.02. | Šeit | Šeit |
“Rēķini galvā!” | 1. – 12. | 24.03. | Šeit | Šeit |
Atklātā matemātikas | 5. – 12. | 23.04. | Šeit | |
Mājturība un koka-metāla tehnoloģijas | 6. – 9. | 02.03. | Šeit | |
Angļu valoda | 10. – 12. | Šeit | Šeit | |
Pirmās palīdzības sniegšana | 1. – 12. |
Reģionālās mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi 2016./2017. mācību gadā
Mācību priekšmetu olimpiādes | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
Angļu valodas (6. Vidzemes) | 11.-12. | 02.12. | Šeit | Šeit |
Ģeogrāfija (Vidzemes) | 8. | 13.04. | Šeit | Šeit |
Latviešu valodas un matemātikas (Vidzemes) | 3. | 07.04. | Šeit | Šeit |
Skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss | 1.-12. | 07.03. | Šeit | Šeit |
Novada mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi 2016./2017. mācību gadā
Olimpiādes un konkursi | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
Latviešu valoda | 3. | 08.03. | Šeit | Šeit |
Matemātika | 3. | 08.03. | Šeit | Šeit |
Dabaszinības | 4. | 27.04. | Šeit | Šeit |
Konkurss “Skaista mana tēvu sēta” | 1. – 12. | marts – aprīlis | Šeit | |
Zināšanu pāru | 2. | 26.04. | Šeit | Šeit |
Mūzika | 2. – 4. | 13.02. | Šeit | Šeit |
Bioloģija | 8. | 07.04. | Šeit | Šeit |
Ģeogrāfija | 8. | 09.03. | Šeit | Šeit |
Fizika | 8. | 23.03. | Šeit | Šeit |
Angļu valoda | 8. | 25.04. | Šeit | Šeit |
Angļu valoda | 6. | 25.04. | Šeit | Šeit |
Angļu valoda (6. Vidzemes) | 11.,12. | 02.12. | Šeit | Šeit |
Latvijas un novada vēsture | 6.,7. | 23.03. | Šeit | Šeit |
Latviešu valoda un literatūra | 5. – 7. | 06.04. | Šeit | Šeit |
Mājturība un tehnoloģijas (koks un metāls) | 6. -9. | 02.03. | Šeit | Šeit |
Datorikas konkurss | 5. – 7. | 23.03. | Šeit | Šeit |
Vizuālā māksla | 5. – 12. | 31.03. | Šeit | Šeit |
“Rēķini galvā!” | 1. – 12. | Šeit | ||
Skatuves runa | 1. – 12. | 23.02. | Šeit | Šeit |
Pirmās palīdzības sniegšana |
2021./2022. mācību gads
Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2020./2021.m.g.
Mācību priekšmets | Klase | Olimpiādes norises laiks – 2. posms novadā | Dalībnieki | Rezultāti |
Angļu valoda (tiešsaistē) | 10.-12. | 0311. | šeit | šeit |
Bioloģija (tiešsaistē) | 9.-12. | 25.11. | šeit | šeit |
Krievu valoda (tiešsaistē) |
8.-12. | 2.12. | šeit | šeit |
Vācu valoda (tiešsaistē) |
10.-12. | 6.12. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 9. un 10.-12. | 9.12. | šeit | šeit |
Fizika (tiešsaistē) | 9.-12. | 14.01. | šeit | šeit |
Matemātika | 9.-12. | 21.01. | šeit | šeit |
Ķīmija (tiešsaistē) |
9.-12. | 01.02. | šeit | šeit |
Ģeogrāfija (tiešsaistē) | 9.-12. | 08.02. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 8.-9. | 09.02. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 10.-12. | 21.02. | šeit | šeit |
Matemātika | 5.-8. | 01.04. | šeit | šeit |
2020./2021. mācību gads
Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2020./2021.m.g.
Mācību priekšmets | Klase | Olimpiādes norises laiks – 2. posms novadā | Dalībnieki | Rezultāti |
Angļu valoda (tiešsaistē) | 10.-12. | 04.11. | šeit | šeit |
Bioloģija (tiešsaistē) | 9.-12. | 26.11. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 9. un 10.-12. | 10.12. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 8.-9. | 04.01. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 11.-12. | 18.01. | šeit | šeit |
Fizika (tiešsaistē) | 9.-12. | 15.01. | šeit | šeit |
Ķīmija (tiešsaistē) | 9.-12. | 02.02. | šeit | šeit |
Matemātika (tiešsaistē) | 9.-12. | 29.01. | šeit | šeit |
Ģeogrāfija (tiešsaistē) | 9.-12. | 09.02. | šeit | šeit |
Matemātika (tiešsaistē) | 5.-8. | 26.02. | šeit | šeit |
Smiltenes novada sacensības “Rēķini galvā” | 1.-12. | 2020. gads | šeit |
2019./2020. mācību gadā
Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2019./2020.m.g.
Mācību priekšmets | Klase | Olimpiādes norises laiks – 2.posms novadā |
Dalībnieki | Rezultāti |
Angļu valoda | 10. – 12. | 29.10. | šeit | šeit |
Krievu valoda (svešvaloda) | 9. – 12. | 26.11 | šeit | šeit |
Bioloģija (tiešsaistē) | 9. – 12. | 28.11. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 10. – 12. | 13.12. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 9. | 13.12. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra | 8. – 9. | 13.01. | šeit | šeit |
Fizika (tiešsaistē) | 9. – 12. | 17.01. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 11. – 12. | 27.01. | šeit | šeit |
Matemātika | 9. – 12. | 31.01. | šeit | šeit |
Ķīmija (tiešsaistē) | 9. – 12. | 04.02. | šeit | šeit |
Matemātika (LU NMS sadarbībā ar VISC) | 5.-8. | 14.02. | šeit | šeit |
Ģeogrāfija (tiešsaistē) | 10. – 12. | 13.02. | šeit | šeit |
ZPD konferences | 28.02. reģionālā | šeit | šeit | |
“Rēķini galvā!” | 1.-12. | 13.03. valsts
02.04. starptautiskās |
atcelts | atcelts |
Reģionālās mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi 2019./2020. m.g.
Mācību priekšmetu olimpiādes | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
Ģeogrāfija | 27.01. | šeit | šeit | |
2018./2019. mācību gadā
Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2018./2019.m.g.
Mācību priekšmets | Klase | Olimpiādes norises laiks – 2.posms novadā |
Dalībnieki | Rezultāti |
Angļu valoda | 10. – 12. | 30.10. | šeit | šeit |
Vācu valoda | 10. – 12. | 15.11. | šeit | |
Bioloģija (tiešsaistē) | 9. – 12. | 29.11. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 12. | 11.01. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 9. | 11.01. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra | 8. – 9. | 14.01. | šeit | šeit |
Informātika – programmēšana (tiešsaistē) | 8. – 12. | 15.01. | šeit | |
Fizika (tiešsaistē) | 9. – 12. | 18.01. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 11. – 12. | 28.01. | šeit | šeit |
Ekonomika (tiešsaistē) | 10. – 12. | 30.01. | šeit | šeit |
Mājturība un tehnoloģijas (koks un metāls) | 6. – 9. | 17.04. | šeit | |
Matemātika | 9. – 12. | 01.02. | šeit | šeit |
Ķīmija (tiešsaistē) | 9. – 12. | 05.02. | šeit | šeit |
Matemātika (LU NMS sadarbībā ar VISC) | 5.-8. | 15.02. | šeit | šeit |
Ģeogrāfija (tiešsaistē) | 10. – 12. | 20.02. | šeit | šeit |
ZPD konferences | 08.03. reģionālā | šeit | šeit | |
“Rēķini galvā!” | 1.-12. | 22.03. valsts
27.04. starptautiskās |
šeit | šeit |
Reģionālās mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi 2018./2019. m.g.
Mācību priekšmetu olimpiādes | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
Ģeogrāfija | 8. | 16.04. | šeit | šeit |
Matemātikas (Vidzemes) | 3. | 17.04. | šeit | šeit |
Latviešu valodas (Vidzemes) | 3. | 17.04. | šeit | šeit |
Skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss | 1.-12. | 07.03. | šeit | šeit |
2017./2018. mācību gadā
Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2017./2018.m.g.
Mācību priekšmets | Klase | Olimpiādes norises laiks – 2.posms novadā |
Dalībnieki | Rezultāti |
Angļu valoda | 10. – 12. | 01.12. | šeit | šeit |
Vācu valoda | 10. – 12. | 22.11. | šeit | šeit |
Bioloģija (tiešsaistē) | 9. – 12. | 30.11. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 9. – 12. | 12.01. | šeit | šeit |
Vēsture (tiešsaistē) | 9. | 11.01. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra | 11. – 12. | 29.01. | šeit | šeit |
Informātika – programmēšana (tiešsaistē) | 8. – 12. | 16.01. | šeit | šeit |
Fizika (tiešsaistē) | 9. – 12. | 19*.01. | šeit | šeit |
Latviešu valoda un literatūra (tiešsaistē) | 8. – 9. | 15.01. | šeit | šeit |
Ekonomika (tiešsaistē) | 10. – 12. | 31.01. | šeit | šeit |
Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība | 8. – 12. | 01.02 | šeit | šeit |
Matemātika | 9. – 12. | 02.02. | šeit | šeit |
Ķīmija (tiešsaistē) | 9. – 12. | 06.02. | šeit | šeit |
Matemātika (LU NMS sadarbībā ar VISC) | 5.-8. | 16.02. | šeit | šeit |
Ģeogrāfija (tiešsaistē) | 10. – 12. | 21.02. | šeit | šeit |
Krievu valoda |
10. – 12. | 08.02. | šeit | šeit |
“Rēķini galvā!” | 1.-12. | šeit | šeit |
Reģionālās mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi 2017./2018. m.g.
Mācību priekšmetu olimpiādes | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
Ģeogrāfija | 8. | šeit | šeit | |
Matemātikas (Vidzemes) | 3. | šeit | šeit | |
Latviešu valodas (Vidzemes) | 3. | šeit | šeit | |
Skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss | 1.-12. | šeit | šeit | |
Atklātā matemātika |
5.-12. | šeit | šeit | |
Rēķini galvā |
1.-12. | šeit | šeit |
Novada mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi 2017./2018.m.g.
Olimpiādes un konkursi | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
“Rēķini galvā!” | 1.-12. | šeit | šeit | |
Mūzika | 2. – 4. | šeit | šeit | |
Skatuves runa | 1. – 12. | šeit | šeit | |
Datorika | 5.-7. | šeit | šeit | |
Mājturība un tehnoloģijas (koks un metāls) |
6. -9. | šeit | šeit | |
Latviešu valoda | 3. | šeit | šeit | |
Matemātika | 3. | šeit | šeit | |
Ģeogrāfija | 8. | šeit | šeit | |
Latvijas un novada vēsture | 6.,7. | šeit | šeit | |
Fizika | 8. | šeit | šeit | |
Vizuālā māksla | 5. – 12. | šeit | šeit | |
Latviešu valoda un literatūra | 5. – 7. | šeit | šeit | |
Bioloģija | 8. | šeit | šeit | |
Angļu valoda | 8. | šeit | šeit | |
Angļu valoda | 6. | šeit | šeit | |
Zināšanu pāru | 2. | šeit | šeit | |
Dabaszinības | 4. | šeit | šeit | |
Zināšanu pāru | 1. | šeit | šeit | |
Mājturības un tehnoloģijas (tekstils) | 6. – 9. | šeit | šeit |
2016./2017. mācību gadā
Valsts mācību priekšmetu olimpiādes 2016./2017. mācību gadā
Mācību priekšmetu olimpiādes | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
Bioloģija | 9.–12. | 25.11. | Šeit | Šeit |
Vēsture | 9. un 12. | 13.01. | Šeit | Šeit |
Latviešu valoda un literatūra | 11.–12. | 16.01. | Šeit | Šeit |
Fizika | 9.–12. | 20.01. | Šeit | Šeit |
Latviešu valoda un literatūra | 8.–9. | 30.01. | Šeit | Šeit |
Ekonomika | 10.–12. | 01.02. | Šeit | Šeit |
Matemātika | 9.–12. | 03.02. | Šeit | Šeit |
Ķīmija | 9.–12. | 07.02. | Šeit | Šeit |
Matemātika | 5.-8. | 17.02. | Šeit | Šeit |
Ģeogrāfija | 10.–12. | 22.02. | Šeit | Šeit |
Vācu valoda | 8. | 27.02. | Šeit | Šeit |
“Rēķini galvā!” | 1. – 12. | 24.03. | Šeit | Šeit |
Atklātā matemātikas | 5. – 12. | 23.04. | Šeit | |
Mājturība un koka-metāla tehnoloģijas | 6. – 9. | 02.03. | Šeit | |
Angļu valoda | 10. – 12. | Šeit | Šeit | |
Pirmās palīdzības sniegšana | 1. – 12. |
Reģionālās mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi 2016./2017. mācību gadā
Mācību priekšmetu olimpiādes | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
Angļu valodas (6. Vidzemes) | 11.-12. | 02.12. | Šeit | Šeit |
Ģeogrāfija (Vidzemes) | 8. | 13.04. | Šeit | Šeit |
Latviešu valodas un matemātikas (Vidzemes) | 3. | 07.04. | Šeit | Šeit |
Skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss | 1.-12. | 07.03. | Šeit | Šeit |
Novada mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi 2016./2017. mācību gadā
Olimpiādes un konkursi | Klase | Olimpiādes norises laiks | Dalībnieki | Rezultāti |
Latviešu valoda | 3. | 08.03. | Šeit | Šeit |
Matemātika | 3. | 08.03. | Šeit | Šeit |
Dabaszinības | 4. | 27.04. | Šeit | Šeit |
Konkurss “Skaista mana tēvu sēta” | 1. – 12. | marts – aprīlis | Šeit | |
Zināšanu pāru | 2. | 26.04. | Šeit | Šeit |
Mūzika | 2. – 4. | 13.02. | Šeit | Šeit |
Bioloģija | 8. | 07.04. | Šeit | Šeit |
Ģeogrāfija | 8. | 09.03. | Šeit | Šeit |
Fizika | 8. | 23.03. | Šeit | Šeit |
Angļu valoda | 8. | 25.04. | Šeit | Šeit |
Angļu valoda | 6. | 25.04. | Šeit | Šeit |
Angļu valoda (6. Vidzemes) | 11.,12. | 02.12. | Šeit | Šeit |
Latvijas un novada vēsture | 6.,7. | 23.03. | Šeit | Šeit |
Latviešu valoda un literatūra | 5. – 7. | 06.04. | Šeit | Šeit |
Mājturība un tehnoloģijas (koks un metāls) | 6. -9. | 02.03. | Šeit | Šeit |
Datorikas konkurss | 5. – 7. | 23.03. | Šeit | Šeit |
Vizuālā māksla | 5. – 12. | 31.03. | Šeit | Šeit |
“Rēķini galvā!” | 1. – 12. | Šeit | ||
Skatuves runa | 1. – 12. | 23.02. | Šeit | Šeit |
Pirmās palīdzības sniegšana |