2024. gada 24. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Tikšanās Variņos par Smiltenes novada izglītības attīstības stratēģiju

2023. gada 23. februārī pulksten 17.30 interesenti ir aicināti uz tikšanos Variņu pamatskolā par Smiltenes novada izglītības attīstības stratēģiju 2023. – 2028. gadam, tostarp iespējamām izmaiņām minētajā mācību iestādē.

Pašvaldības un stratēģijas izstrādes darba grupas pārstāvji informēs par plānošanas dokumenta tapšanas nepieciešamību, tajā iekļautajām ieteiktajām izmaiņām konkrētajā izglītības iestādē, kā arī turpmāko rīcību. Ikvienam būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus, ieteikumus un diskutēt par plānotajām izmaiņām. Jautājumus un komentārus iespējams iesūtīt arī iepriekš, rakstot uz [email protected].

Plašāk par Smiltenes novada izglītības attīstības stratēģiju un jau aizvadītajām klātienes apspriedēm Launkalnē, Trapenē un Bilskā, lasiet ŠEIT.

Madara Mūrniece

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.