2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Ziemīga sporta diena Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupās

Lai pēc iespējas vairāk izbaudītu sportisku prieku un azartu, Smiltenes vidusskolas pirmsskolas sporta skolotājs Renārs Auga, kā jau katru mēnesi, bija noorganizējis ļoti ziemīgu sporta dienu. Tā turpināja Valentīndienas draudzības tēmu, kā arī sasaucās ar mēneša mācību tēmu – dzīvnieki.

Skolotāja Marta Dreimane: “Grupiņas “Bitītes” bērni ļoti aktīvi un ar lielu aizrautību piedalījās sporta skolotāja Renāra sagatavotajās sportiskajās stacijās. Bērniem ļoti patika šķēršļu trase. Zinātkāri tika apskatīts ziemas sporta inventārs: slidas, slēpes, hokeja nūja, snovborda dēlis un ķivere. Sporta skolotājs bērnus iepazīstināja arī ar interesantiem sporta veidiem, kuros ir iesaistīti dažādi dzīvnieki – suņi, zirgi. Lielu interesi bērnos radīja karte, kurā bija atzīmēti kontrolpunkti un kuri bija jāatrod. Katrā kontrolpunktā bija noslēpies kāds burts. Tos kopā saliekot izveidojās vārds – sirds. Bērniem bija iespēja arī izveidot savu sirdi, izmantojot sporta inventāru. Bērnu sejās varēja novērot smaidu un ieintresētību veicamajos uzdevumos!”

Kad skolotāja Iveta Geidāne pajautāja grupas “Zaķēni” bērniem: “Kas jums patika vislabāk?” atbilde viennozīmīgi bija: “Vilkt ragavās auklīti Inetu un meklēt burtiņus pa rotaļu laukumu”.

Savukārt grupas “Burtiņi” skolotāja Arnita Freiberga atzīst, ka: “Bērni bija priecīgi par sk olotāja Renāra stāstījumu par sporta veidiem, kuros piedalās dzīvnieki – suņi, zirgi un kamieļi. Ļoti patika veidot sirdi no aukliņām sniegā un apgulties, lai sajustu sniegu. Interesanti bija iekāpt lielajos slēpju zābakos un nostāties uz slēpēm. Lielāko prieku sagādāja tas, ka visi 13 audzēkņi kopīgi varēja plastmasas pannā pa sniegu izvizināt auklīti Sintiju! Jā, sporta diena svaigā gaisā ienesa daudz prieka un veselības Burtiņu ikdienā!”

Skolotāja Dace Matisone uzsver: “Grupas “Mārītes” bērni ar lielu azartu centās piepildīt tukšos spaiņus, kā arī veidot sirsniņu sniegā. Domāju, ka tagad visās mūsu bērnu ģimenēs zinās par sporta veidiem, kuros cilvēkam palīdz dzīvnieki.”

Mēs visi ļoti gaidīsim nākošo interesanto sporta dienu – nu jau pirmajā pavasara mēnesī – martā.    

Informāciju sagatavoja: Vita Leite