2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Vidzemes JĢS jaunā sezona

Smiltenes vidusskolas skolēni arī šajā mācību gadā virtuāli turpina apmeklēt Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolu. 9.d klases skolniece Jasmīna Pakalne, kura šovasar Eiropas ģeogrāfijas olimpiādē nopelnīja bronzas medaļu, jauno ģeogrāfu pirmajā tikšanās reizē izcīnīja pirmo vietu astoto devīto klašu grupā, bet 7.b klases skolnieks Pauls Grabovskis – otro vietu sesto septīto klašu grupā. Absolūtā uzvarētāja titulu Vidzemē šoreiz saņēma divi dalībnieki – Jasmīna Pakalne (Smiltenes vidusskola) un Artūrs Supe (Cēsu Valsts ģimnāzija), kuri ieguva vienādu punktu skaitu. “Līdz jaunajam gadam plānotas trīs nodarbības un tikpat arī otrajā mācību pusgadā,” informē Smiltenes novada ģeogrāfijas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Inguna Rulle. “Nodarbības notiks attālināti.”

Pirmā – Latvijai veltītā nodarbība, kas notika 9.oktobrī,  īpaša ar to, ka tajā piedalījās un savstarpēji sacentās jaunie ģeogrāfi no visas Latvijas. Noslēgumā katra Jauno ģeogrāfu skola noteica sava reģiona labākos dalībniekus.

Priecājamies par jauniešu panākumiem un vēlam visiem skolēniem veiksmīgu jauno ģeogrāfu skolas sezonu! Esiet aktīvi un  piedalieties!

Uz tikšanos Atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē!