2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Vai jūs zināt, kādas puķes rudenī visskaistākās?

Vai jūs zināt, kādas puķes rudenī visskaistākās? Skaistākās tās puķes šķiet, kuras pirmā skolas dienā, skolas bērniem rokās zied! Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas programmu realizācijas vietā Trapenē ir iesācies jauns mācību gads ar jaunu sākumu, jauniem draugiem, jauniem mērķiem. Mūsu ceļš zinību kalnā šajā mācību gadā sākas ar jaunu skolas nosaukumu, bet mēs esam tie paši – savas skolas cienītāji, mīlētāji.

1. septembris šajā mācību gadā ir 2 jaukām meitenēm ( Melānijai un Amēlijai) un 5 brašiem zēniem ( Leonīdam, Marselam, Justam, Jurģim, Deividam). 1. klases audzinātāja būs skolotāja Inga Liberte.

Lai visiem jaunā mācību gada ikdiena sniedz gandarījumu par sasniegto, vienmēr pavada veiksme, enerģija, prieks un pārliecība par sevi!

Foto: Aivita Lizdika, Līga Akmentiņa

Līga Akmentiņa
Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas programmu realizācijas vieta Trapenē direktores vietniece