2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Uz “SkillsLatvia 2021” finālu dosies trīs Smiltenes tehnikuma audzēkņi!

Smiltenes tehnikuma 4.ēdināšanas pakalpojumu kursa audzēkne Amanda Priede “SkillsLatvia 2021” pusfinālā – nominācijā “Ēdienu gatavošana” – izcīnījusi pirmo vietu Latvijā! Amandai sagatavoties konkursam palīdzēja skolotāja Inese Veidemane.  Smiltenes tehnikumu “SkillsLatvia 2021” finālā vēl pārstāvēs 4. ceļu būves mašīnu mehāniķu kursa audzēknis Uģis Āboliņš un 3.pavāru kursa audzēknis Daniels Harijs Āgaris.

4.b ceļu būves mašīnu mehāniķu kursa audzēknim Uģim Āboliņam “SkillsLatvia 2021” pusfinālā – nominācijā “Smago spēkratu remonts un apkope” – 4.vieta. Paldies arī Uģim, skolotājam Dāvim Stradiņam un visiem mašīnzinību un būvniecības nozares mācību programmu nodaļu pedagogiem, kuri palīdzēja Uģim sagatavoties konkursam!

Konkursa “SkillsLatvia 2021” finālā – nomācijā “Restorānu serviss” -Smiltenes tehnikumu pārstāvēs 3.pavāru kursa audzēknis Daniels Harijs Āgaris, kurš rudenī, skolā uzņemot Valsts prezidentu, bija viņa un arī Smiltenes tehnikuma mācību restorāna galvenais viesmīlis. Danielu Hariju konkursam gatavo skolotājas Sanda Veismane un Elizabete Pudāne.

Konkursa “SkillsLatvia 2021” pusfinālā – nominācijā “Viesu uzņemšana” – Smiltenes tehnikumu pārstāvēja 4.viesnīcu pakalpojumu kursa audzēkne Sofija Pņova. Vissirsnīgākais paldies par ieguldīto darbu arī viņai un skolotājām Maijai Jančevskai un Vinetai Roskošai!

“Gatavošanās konkursam šajā laikā bija patiesi nopietns izaicinājums, jo laiks, kurā skolotāji varēja strādāt ar jauniešiem klātienē, tika ierobežots līdz minimumam,” atzīst Tūrisma nozares programmu vadītāja Ira Gaile. “Tāpēc daudzas skolas no piedalīšanās “SkillsLatvia 2021″ atteicās. Gatavojoties tik liela mēroga konkursam, protams, nācās ziedot gan milzīgu enerģiju, gan laiku, kura jau tā vienmēr par maz… Tāpēc patiess prieks par ikvienu jaunieti, kurš piedalījās!”

Novēlam Amandai, Uģim un Danielam Harijam veiksmi un panākumus “SkillsLatvia 2021” finālā!

Baiba Vahere