2023. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Tehnikuma volejbolistēm – pirmā vieta!

“Smiltenes tehnikums šobrīd var lepoties ar vienu no labākajām volejbolistu komandām skolas vēsturē,” šodien pēc AMI SK 30.sporta spēļu apakšgrupas sacensībām volejbolā, kurās mūsu jaunietes izcīnīja pirmo vietu, atzina skolassporta darba organizators Leons Peļņa.

21.novembrī Smiltenes tehnikuma volejbolistes kopā ar otrās vietas ieguvējām no Valmieras tehnikuma dosies uz AMI SK 30.sporta spēļu finālsacensībām volejbolā Daugavpilī.

Trešo vietu ieguva Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma komanda, bet ceturto – Aizkraukles Profesionālās vidusskolas jaunietes.

Šodien Smiltenes tehnikumu godam pārstāvēja: Dinija Gabranova (3. a veterinārmedicīnas kurss), Sindija Kalīte (4.veterinārmedicīnas kurss), Kristīne Miezīte (3.viesnīcu pakalpojumu kurss), Daimona Artamonova (3.a veterinārmedicīnas kurss), Laila Guste (3.ēdināšanas pakalpojumu kurss), Evelīna Vonda (2.ēdināšanas pakalpojumu kurss), Linda Baranova (1.ēdināšanas pakalpojumu kurss) un Linda MIšukova (1.grāmatvedības kurss).

Paldies jaunietēm par izcilo spēli! Vēlam labus panākumus finālsacensībās! Paldies komandas trenerim Leonam Peļņam!

 Baiba Vahere