2023. gada 30. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Sporta diena Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā

Šodien, 30.maijā, Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā notika sporta diena. Rītu iesākām ar tradīciju – skolotājas Dagnijas uzmundrinājuma vārdiem un tad jau katra klase varēja doties uz savu staciju!

Kopumā klases apmeklēja 7 stacijas – “Garā ausis”, “Atmiņu spēle”, “Vasaras slēpošana”, “Velkošais krekls”, “Bumbu piere”, “Nūdele” un “Ripojošā riepa”! Kad visās aktivitātēs bija pabūts, tad kārta sportot pienāca klašu audzinātājām, kuras sacentās arbūza ātrēšanā bez rokām. Konkurence bija sīva un uzvaras laurus plūca sk.Dagnija ar sk.Guntu. Pēc tam darbojāmies staciju aktivitātes arī jauktās komandās, parādot komandu saliedētību, atbildību un sportisko garu.

Diena bija fantastiska, lielu paldies gribu pateikt klašu audzinātājām un Ralfam no 8.klases par palīdzēšanu tiesāšanā.

Sporta skolotāja Evija Leoska

Foto: staciju vadītājas