2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolas skolēni un skolotāji devušies ceļā uz Malagas pilsētu Spānijā

20.februārī pēc divu gadu pārtraukuma pieci Smiltenes vidusskolas skolēni un divi skolotāji Eiropas Savienības “Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 2 (KA 2) stratēģiskolu skolu sadarbības partneru projekta “Valoda vieno vai šķir” (United or Divided by Language) (Nr. 2019-1-DK01-KA229-060179_6) ietvaros devušies ceļā uz Malagas pilsētu Spānijā.

Projekta “Valoda vieno vai šķir” sadarbības partneri:

Espergaerde skole (Dānija),
Istituto Istruzione Secondario Superiore “Ruggero II” (Itālija),
Agrupamento de Escolas de Barcelos (Portugāle),
GO! Atheneum Avelgem (Beļģija),
IES Antonio Gala (Spānija).

Tikšanās vadmotīvs – angļu dzejnieka un dramaturga Viljama Šekspīra atziņa: “Visa pasaule ir teātris, kur cilvēki ir aktieri, un viņi katrs nāk un iet no skatuves, un katram sava loma ir ne viena vien.”

Lai skaistiem iespaidiem bagāta, izzinoša un vienojoša nedēļa Spānijā!