2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolas pirmsskolas iestādē ieskandina Lieldienas

2024. gada 28. martā, Zaļajā ceturtdienā, Smiltenes vidusskolas pirmsskolas iestādē valdīja īpaša gaisotne. Tērpušies zaļas krāsas apģērbos, devāmies ārā uz kopīgu pasākumu. Iesaistīties kopīgās aktivitātēs tika aicināti arī vecāki.

Kopīgi sējām nelaimēm kājas un dedzinājām sasietos zarus, ripinājām olas, dziedājām un gājām rotaļās. Inga Bormane, divu meitu māmiņa, priecājas, ka var piedalīties, pavadīt laiku kopā ar bērniem. Pasākumu vērtē kā  sirsnīgu, mīļu, patīkamu, kas bērniem rada lielāku izpratni par šiem svētkiem.

Liels paldies Līgai Krūmiņai par muzikālajām un skanīgajām aktivitātēm un iespēju kopīgi muzicēt.

Paldies skolotājām, kuras radoši darbojušās, pielikušas roku, lai radītu svētku sajūtu!  
Lai radoša gatavošanās šiem pavasara svētkiem!
Priecīgas un saulainas Lieldienas!

20240328_102323

Image 1 of 10

 

Informāciju sagatavoja Marita Timermane