2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolas futbolistiem – piektā vieta Latvijā

10.maijā Rīgā norisinājās Latvijas skolu kauss futbolā. Smiltenes vidusskolas komandas sīvā konkurencē ieguva piekto vietu Latvijā.

“Lai piedalītos finālturnīrā, skolām bija jāuzvar sacensības savā reģionā. “Tā kā Vidzemes reģionā stiprākās komandas 4.-5.klašu un 6.-7.klašu grupā bija Smiltenes vidusskolas komandas, uz finālturnīru pārstāvēt Vidzemi devās Smiltenes vidusskolas futbolisti,” informē Smiltenes vidusskolas sporta skolotājs Jurģis Jurka.
“4.-5.klašu grupā Smiltenes vidusskolu pārstāvēja Tomass Rubņikovičs, Nils Freimanis, Emīls Eglītis, Ernests Lūsis, Daniels Nemirskis, Toms Kazeks, Tomass Purmalis, Emīls Dimiņš, Mārcis Kuprišs un Sandija Jansone.
6.-7.klašu grupā Smiltenes vidusskolu pārstāvēja Reinis Kaņipovs, Valters Gaismiņš, Tomass Veismanis, Eduards Putrālis, Jorens Miķelsons, Rauls Sakalauskis, Edgars Timermanis, Rūdolfs Laķis, Daniels Krumholcs, Vitālijs Drozdovičš, Toms Tomiņš, Emīls Reinis Āboliņš.
Abu grupu komandām finālsacensībās gāja līdzīgi. Sīvā cīņā ar katru no pretiniekiem tika piedzīvoti divi zaudējumi un viena uzvara, kas Smiltenes vidusskolas komandas Latvijā skolu kausā futbolā ierindoja piektajā vietā.”

Foto: Latvijas Futbola federācija