2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolā karjeras nodarbības ar izaugsmes treneri Ievu Garjāni

Vai manas pašreizējās dzīves vērtības ved pretī izvēlētajai nākotnes profesijai? Kas savā ikdienā jāmaina, kādas iemaņas, zināšanas nepieciešamas, lai jau manas šodienas izvēles mērķtiecīgi vestu pretī harmoniskai, radošai un veiksmīgai dzīvei nākotnē? – 2.oktobrī uz šiem un citiem karjeras izaugsmē nozīmīgiem jautājumiem kopā ar izaugsmes treneri Ievu Garjāni atbildes meklēja Smiltenes vidusskolas 10.klašu skolēni.

 “Vārds “vērtības” jauniešos visbiežāk raisa asociācijas ar ko ļoti vispārīgu,” atzīst izaugsmes trenere Ieva Garjāne. “Par to, ka ikviena cilvēka dzīve balstīta uz konkrētām vērtībām, viņi aizdomājas reti. Taču skolēni bija ļoti atvērti sadarbībai, komunikabli un radoši. Labprāt darbojās gan darba grupās, gan individuāli, izteica viedokli, labprāt stāstīja par saviem sapņiem un iecerēm. Kopā pavadītais laiks paskrēja nemanot, redzēju – pārrunātais, diskusijās apspriestais viņus uzrunāja. Mēs noteikti tiksimies vēl!”

Baiba Vahere