2024. gada 24. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes tehnikuma volejbolistēm – pirmā vieta!

Smiltenes tehnikuma jaunietēm AMI SK 29.sporta spēļu apakšgrupas sacensībās volejbolā – pirmā vieta! Sacensības notika Smiltenes tehnikumā. Turnīrā otro vietu izcīnīja Jēkabpils Agrobiznesa koledža, trešo – Valmieras tehnikuma komanda, ceturto – Priekuļu tehnikuma volejbolistes.

AMI SK 29.sporta spēļu apakšgrupas sacensībās Smiltenes tehnikumu pārstāvēja: Dinija Gabranova (2.A veterinārmedicīnas kurss), Sindija Kalīte (3.veterinārmedicīnas kurss), Kristīne Miezīte (2.viesnīcu pakalpojumu kurss), Daimona Artomonova (2.A veterinārmedicīnas kurss), Laila Guste (2.ēdināšanas pakalpojumu kurss), Sandija Rutka (2.viesnīcu pakalpojumu kurss), Krista Arbeitere (3.veterinārmedicīnas kurss) un Rigonda Andersone (3.veterinārmedicīnas kurss).

Smiltenes tehnikuma direktors Andris Miezītis, kurš ir arī AMI sporta kluba valdes priekšsēdētājas vietnieks, apbalvoja iepriekšējā mācību gadā labākos profesionāli izglītojošo skolu sportistus, kas piedalījās šajās apakšgrupas spēlēs: Ingu Bedrīti no Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības (viņa aizvadītajā sezonā novērtēta kā 8.sportiskākā profesionāli izglītojošo skolu jauniete) un Smiltenes tehnikuma audzēkni Kitiju Švītiņu, kura ieguvusi 10. labāko vērtējumu Latvijā.

Volejbola komandas, kuras apakšgrupas spēlēs izcīnīja pirmo un otro vietu, 15.novembrī dosies uz finālsacensībām Rīgā.

Baiba Vahere