2023. gada 2. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes tehnikuma jaunietēm – pirmā vieta Vidzemē

22. martā Smiltenes tehnikumā notika AMI sporta centra 33. sporta spēļu Vidzemes reģiona sacensības tautas bumbā. Pārliecinoši uzvarēja Smiltenes tehnikuma komanda. Otrajā vietā – Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma jaunietes, trešajā vietā – Valmieras tehnikuma komanda un ceturtajā – Ogres tehnikuma jaunietes.

“Kā atzina Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba AMI valdes priekšsēdētāja Irēna Bukovska, viņa tik graujošu spēles sākumu redzējusi pirmoreiz – Smiltenes tehnikuma meitenes pusotras minūtes laikā izsita no laukuma visas pretinieces (rezultāts – 7:0),” sacensības komentē Smiltenes tehnikuma sporta darba organizators Leons Peļņa. “Žēl, ka šogad saskaņā ar spēļu nolikumu jaunietēm nebūs iespēja sacensties arī ar spēlētājām no citiem reģioniem.”

Komandu veidoja tehnikuma labākās tautas bumbas spēlētājas, no kurām vairākums iepriekšējā nedēļā ar labiem panākumiem piedalījās skolas sacensībās: Diāna Vīksniņa(1. b veterinārārsta asistentu kurss), Santa Vīksniņa (1.vidusskolas lopkopības tehniķu kurss), Līga Anceviča (3. b veterinārārsta asistentu kurss) Džoanna Šalkovska 3. a (lopkopības tehniķu/ veterinārārsta asistentu kurss), Līna Lapiņa (4.viesmīlības pakalpojumu kurss), Annija Krievāne (4.viesmīlības pakalpojumu kurss), Luīze Krūmiņa (1. a veterinārārsta asistentu kurss), Liene Šurma (1.a lopkopības tehniķu/veterinārārsta asistentu kurss), Irbe Grīnberga (3. b veterinārārsta asistentu kurss), un Viktorija Skaldere (2. viesmīlības pakalpojumu kurss).  

“Par uzvaru Vidzemes reģiona profesionāli izglītojošo skolu sacensībās lielā mērā arī jāpateicas komandas kapteinēm Lienei Šurmai un Annijai Krievānei,”  atzīst Leons Peļņa. Skolotājs priecājas arī par to, ka tehnikuma sporta dzīvē pārliecinoši ienākušas un labu sportisko varēšanu parādījušas pirmo kursu jaunietes.  

“Arī pārējo komandu spēki bija līdzīgi. Rezultātu par labu otrajai vietai izšķīra tikai viens trāpījums. Ogres tehnikuma un Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma jaunietes prata ļoti veiksmīgi izvairīties no bumbas, bet Smiltenes tehnikuma meiteņu panākumu atslēga – spēcīgais un precīzais metiens.”

Paldies skolotājiem Lienei Brūvelei un Leonam Peļņam par ieguldījumu jauniešu sportiskajā izaugsmē!

Baiba Vahere