2022. gada 2. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes tehnikumā “Ar vēsu prātu…”

Vispārizglītojošo mācību priekšmetu nedēļa Smiltenes tehnikumā noslēgusies! 28.februārī skolā notika erudīcijas konkurss “Ar vēsu prātu”, kurā zināšanās un atjautībā mērojās audzēkņi no Malnavas koledžas, Priekuļu tehnikuma, Cēsu Tehnoloģija un dizaina vidusskolas, Valmieras tehnikuma un Smiltenes tehnikuma.

Kamēr skolēni piedalījās konkursā, viņu skolotāji iepazinās ar Smiltenes tehnikuma skolotāju Gundegas Upenieces, Irēnas Priedes, Ilvijas Biržmanes un Gunta Viļuma pedagoģiskajā praksē gūtajiem labās prakses piemēriem.

Pēc tam viesi devās ekskursijā pa Smiltenes tehnikumu un uz A/S “Smiltenes piens”.

Konkursā uzvarēja un arī skatītāju simpātiju balvu par sagatavoto mājas darbu ieguva Malnavas koledžas komanda.
Taču kā ieguvēji jutās visi. Jaunieši un arī skolotāji priecājās par neikdienišķā atmosfērā kopīgi pavadīto dienu, par pozitīvajām emocijām un satikšanos.

Pasākuma noslēgumā tika apbalvoti vispārizglītojošo mācību konkursu uzvarētāji. Kursu kopvērtējumā pirmā vieta – 2.A veterinārmedicīnas kursam.

Teksts: Baiba Vahere