2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes novada Izglītības pārvalde turpina pieaugušo apmācību ciklu “Iepazīsti savu bērnu!”

2023. gada 21. februārī no pulksten 13.00 līdz 14.30 Smiltenes novada Izglītības pārvalde aicina vecākus, vecvecākus, auklītes un skolotājus uz izglītojošu nodarbību “Iepazīsti savu bērnu!”, kurā šoreiz runās par bērna gatavību skolai. To vadīs Izglītības pārvaldes speciāliste Gunta Grigore, piedalīsies logopēde – Ārija Baumane.

Vai un kad bērns ir gatavs skolai – šis jautājums nereti nodarbina gan bērnu ģimenes locekļu, gan pedagogu prātus. Šajā posmā ļoti svarīgi, lai abas puses domātu līdzīgi un būtu vienota izpratne par to, kas bērnam patiesi nepieciešams. Jautājums ir sarežģīts arī bērnam, prātojot, kā būs iet uz skolu un kāds viņš būs, kā skolēns. Tieši ģimene ir tā, kas bērnam spēj vislabāk palīdzēt, atbalstīt un sniegt nepieciešamo iedrošinājumu. Tieši tāpēc nodarbībā runāsim par:

  • pārmaiņām, bērnam skolas gaitas uzsākot,
  • lasītprasmi, lasīšanas grūtībām, diagnostiku, iespējamo palīdzību,
  • ģimenes atbalstu kā svarīgu faktoru lasītprasmes attīstīšanai.

Nodarbība notiks tiešsaistes platformā “Zoom”. Lai tai reģistrētos, uz e-pastu [email protected] jāsūta informācija: vārds, uzvārds, telefona numurs un e-pasta adrese.

 

Gunta Grigore

Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece

 

Madara Mūrniece

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.