2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes novada 2.-3. klašu angļu valodas olimpiāde un 4. klašu latviešu valodas olimpiāde

2024. gada 20. marta rītā Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas zālē pulcējās vairāk nekā 50 skolēni no Smiltenes novada skolām – Blomes pamatskolas, Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas, Grundzāles pamatskolas, Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas, Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas programmu realizācijas vietas Trapenē, Palsmanes pamatskolas, Raunas pamatskolas, Smiltenes vidusskolas, Variņu pamatskolas, lai piedalītos Smiltenes novada 2.-3. klašu angļu valodas olimpiādē un 4. klašu latviešu valodas olimpiādē.

Rezultāti 2.-3. klašu angļu valodas olimpiādē:

2. klase

I vieta – Adela Žēbina (Smiltenes vidusskola, skolotāja Inga Lapiņa);

I vieta – Amēlija Veidemane (Smiltenes vidusskola, skolotāja Inga Lapiņa);

II vieta – Henrijs Everts Skaistkalns (Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola, skolotāja Sarmīte Apine);

III vieta – Keita Atslēga (Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas programmu realizācijas vietā Trapenē, Gunita Ķelpa);

Atzinība – Patriks Atars (Smiltenes vidusskola, skolotāja Inga Lapiņa), Raiens Bisenieks (Smiltenes vidusskola, skolotāja Inga Lapiņa), Tomass Krievs (Blomes pamatskola, skolotāja Aira Nīla).

3. klase

I vieta – Artis Zariņš (Smiltenes vidusskola, skolotāja Inga Lapiņa);

II vieta – Anna Lipstoka (Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola, skolotāja Gunita Ķelpa);

II vieta – Emīlija Jasmīna Krievāne (Grundzāles pamatskola, skolotāja Ina Broma);

III vieta – Emīlija Pudāne (Smiltenes vidusskola, skolotāja Inga Lapiņa);

III vieta – Jēkabs Siliņš (Smiltenes vidusskola, skolotāja Inga Lapiņa);

III vieta – Elza Kārkliņa (Raunas pamatskola, skolotāja Liene Bergsone);

Atzinība – Lelde Kranāte (Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola, skolotāja Sarmīte Apine).

Rezultāti 4. klašu latviešu valodas olimpiādē:

I vieta – Ralfs Viļķins (Smiltenes vidusskola, skolotāja Inese Lipstoka);

II vieta – Emīlija Tīna Grigule (Smiltenes vidusskola, skolotāja Regīna Melnzobe);

III vieta – Olīvija Kručāne (Raunas pamatskola, skolotāja Daiga Abrāmova);

Atzinība – Adrians Borisjuks (Palsmanes pamatskola, skolotāja Aida Vilka), Aivita Adukone (Smiltenes vidusskola, skolotāja Regīna Melnzobe).

Paldies skolēniem par lielisko sniegumu! Paldies skolotājām par savu skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

 

Skolotāja Sarmīte Apine