2023. gada 3. okt.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Skolotājai Annai Lavrinovičai piešķirts Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojums “Par mūža ieguldījumu izglītībā”

Smiltenes vidusskolai jaunais gads atnācis ar vēl vienu skaistu ziņu – mūsu ilggadējai, skolēnu ļoti mīlētajai, enerģiskajai, sirdsgudrajai dabaszinību un bioloģijas skolotājai Annai Lavrinovičai piešķirts Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojums “Par mūža ieguldījumu izglītībā”.

Smiltenes vidusskola Annai Lavrinovičai ir pirmā un vienīgā darba vieta, kur aizrautīgā darbā pagājuši 45 gadi. Anna Lavrinoviča dzimtā puse ir Latgale, bet kad viņa 1978. gadā pēc augstskolas pirmoreiz atbraukusi uz Smiltenes vidusskolu un ieraudzījusi tās balto bērzu birzi, bijusi sajūta, ka nonākusi paradīzē. Skolotāja joprojām ar lielu pateicību atceras Smiltenes vidusskolas ilggadējo bioloģijas skolotāju Rūtu Būmani, kura viņai pirmajos darba gados ļoti palīdzējusi.

No sirds priecājamies, ka skolotāja Anna Lavrinoviča joprojām turpina savā bagātajā pieredzē dalīties ar Smiltenes vidusskolas skolēniem! Apsveicam un pateicamies par Smiltenes vidusskolas skolēnu izaugsmei dāvātajiem mūža gadiem!

Absolventi par skolotāju Annu Lavrinoviču saka – ļoti sirsnīga, radošām iecerēm bagāta skolotāja un  klases audzinātāja, kura daudziem skolēniem palīdzējusi sagatavoties un ar labiem panākumiem startēt bioloģijas valsts olimpiādēs. Draudzīgā Aicinājuma fonda apbalvojumu svinīgā pasniegšana notiks 27. janvārī.