2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

“Ritmiskais maratons” noslēdzies!

“Ritmiskais maratons”, kas iesākās ar Aerobikas festivālu un turpinājās Ritmikas dienās, Smiltenes vidusskolā noslēdzies! Aktīvi, enerģiski, ritmiski un pozitīvi noskaņoti Smiltenes pilsētas kultūras un sporta centrā šodien pulcējās 1. – 6.klašu skolēni, kuri mācās skolas ēkās Dakteru, kā arī Dārza ielā.

Skatītāji, vērojot skolēnu priekšnesumus, redzēja, kā mazs ķipariņš izaug par jaunieti, kurš nezaudē to prieka dzirksti, ko tik viegli prot uzšķilt mazais.
“Jūs visi esat tik sportiski un aktīvi! Smiltenes vidusskolas nākamajos Aerobikas festivālos mums ir lielas izredzes redzēt daudz jaunu un talantīgu dalībnieku,” klātesošos uzrunāja žūrijas pārstāve, matemātikas skolotāja Monta, kura studē sporta pedagoģiju un brīvajā laikā izbauda kustību prieku tautas dejās.
Skolēnu attieksmi un enerģijas atklāsmi priekšnesuma laikā, ritma izjūtu, kustību saskaņotību, līniju, rindu ievērošanu un klases vizuālo tēlu vērtēja arī sporta skolotāja Zanda un Aerobikas festivāla skatītāju simpātijas – 8.d klases skolnieces Luīze un Marta.
1.– 4.klašu grupā galveno balvu izcīnīja 3. b klase, 5. – 6. klašu grupā – 6. a klase.
Latviskākais priekšnesums – 2.c klasei;
Saulainākais priekšnesums – 2. d klasei;
Vērienīgākais priekšnesums – 3.a klasei;
Dinamiskākais priekšnesums – 4. c klasei;
Enerģiskākais priekšnesums – 4.d klasei;
“Vienotākais” priekšnesums – 5.a klasei;
Ritmiski kustīgākais priekšnesums – 5.b klasei;
Spraigākais priekšnesums – 5. c klasei;
Draiskākais priekšnesums – 5.d klasei;
Jautrākais priekšnesums – 6. b klasei;
Spēcīgākais un sportiskākais priekšnesums – 6. c klasei;
Krāsainākais priekšnesums – 6.d klasei;
Saulainākais un mīlīgākais priekšnesums – 1. a klasei.
Žūrijas specbalvu par radošāko priekšnesumu nopelnīja 3.b klase.
Pasākuma dalībniekiem īpašus priekšnesumus bija sarūpējusi radošā grupa “Skolas rokenrols “ un 8.d klases skolēni.
Uz tikšanos – nākamajā “Ritmiskajā maratonā”!

Baiba Vahere