2024. gada 3. maijs
A- A A+
lv Latviešu

Raunas pamatskola aicina darbā pirmskolas izglītības skolotāju

Raunas pamatskola (reģistrācijas Nr. 4412903467) aicina Raunas pamatskola Raunas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupās PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU  (profesijas kods 2342 01; pilna slodze; uz noteiktu laiku).

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt dinamiskā, draudzīgā un uz attīstību vērstā kolektīvā;
  • radošu un atbildīgu darbu ar iespēju pilnveidot savu profesionālo pieredzi;
  • atalgojumu 1526,00 EUR pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi;
  • profesionālo prasmju pilnveidošanās iespējas;
  • iespēju realizēt savas idejas;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;

Amata pienākumi:

  • organizēt mācību procesu, īstenojot pirmsskolas izglītības vadlīnijas;
  • plānot un vadīt rotaļnodarbības, sniegt atbalstu izglītojamajiem atbilstoši viņu spējām un vajadzībām;
  • veidot attīstošu mācību vidi un metodiskos materiālus;
  • atbildēt par izglītojamo dzīvību un veselību, nodrošinot izglītojamo drošību;
  • sadarboties ar izglītojamo vecākiem, grupas un iestādes personālu u.c.

Prasības pretendentiem:

  • izglītība atbilstoši Ministru kabineta 2018.gada 11.septembra noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • spēja plānot, vadīt un analizēt savu darbu, sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju;
  • prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām;
  • komunikācijas un sadarbības prasmes.

Iesniedzamie dokumenti:

  • CV;
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas,
  • valsts valodas prasmes apliecības kopija (ja nepieciešams);

Izskatīsim arī studentu pieteikumus, kuri mācās par pirmsskolas  izglītības skolotāju.

Darba vietas adrese: Kalna iela 4, Rauna, Raunas pagasts, Smiltenes novads

Ja arī Tu vēlies būt daļa no mūsu atsaucīgās un uz izaugsmi vērstās komandas līdz 2024.gada 10.janvārim (ieskaitot) iesniedz nepieciešamos dokumentus:

  • sūtot  uz e-pastu: [email protected] ar norādi „Pirmsskolas izglītības skolotājs” vai
  • sūti ierakstītā vēstulē – Raunas pamatskolas PI grupas, Kalna iela 4, Rauna, Raunas pagasts, Smiltenes novads, LV-4131

Tālrunis informācijai: Direktora vietniece Aiga Matjušenoka, 22472832.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Raunas pamatskola  informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.