2024. gada 2. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Raunas pamatskola aicina darbā direktora vietnieku audzināšanas jomā

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt dinamiskā, draudzīgā un uz attīstību vērstā kolektīvā;
  • radošu un atbildīgu darbu ar iespēju pilnveidot savu profesionālo pieredzi;
  • stabilu atalgojumu 962,40 EUR pirms nodokļu nomaksas par 0,6 slodzi un sociālās garantijas;
  • profesionālo prasmju pilnveidošanās iespējas;
  • iespēju realizēt savas idejas;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām

Amata pienākumi:

  • vadīt, plānot, organizēt un nodrošināt kvalitatīvu klašu audzināšanas procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • izstrādāt, pārvaldīt un attīstīt audzināšanas darba sistēmu;
  • mērķtiecīgi īstenot un pārraudzīt skolas audzināšanas prioritātes izpildi;
  • plānot, organizēt un vadīt skolas pasākumus rūpējoties par skolas tradīciju saglabāšanu un veidojot jaunu, inovatīvu, pieprasījumam atbilstošu pasākumu piedāvājumu;
  • organizēt visu pušu sadarbību ārpus klašu pasākumu īstenošanā (vecāki, skolēni, pedagogi);
  • nodrošināt skolas pasākumu publicitāti, apkopot skolā notiekošās aktivitātes, sagatavot vizualizācijas pēc nepieciešamības un uzturēt skolas Facebook.com profilu;
  • plānot un pārraudzīt programmas Latvijas skolas somas realizāciju atbilstoši programmas noteikumiem;
  • plānot un organizēt neformālās izglītības programmu ieviešanu un organizēšanu, pārraudzīt un koordinēt programmas #Neklusē un MOT īstenošanu;
  • plānot un realizēt plānoto budžetu skolas vides uzlabošanā, audzināšanas darbā, ārpus klases jautājumos (t.sk. suvenīru un balvu dizainu veidošana, iepirkuma procedūru veikšana);
  • skolēnu pašpārvaldes konsultanta pienākumu veikšana un citu skolēnu iniciatīvu atbalstīšana.

Prasības pretendentiem:

  • Atbilstība vienai no prasībām, kas norādītas Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 „Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • darba pieredze līdzīgā amatā un izglītības vadības darbā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • kompetences: spēja strādāt patstāvīgi, pieņemt lēmumus un prasme rīkoties nestandarta situācijās; labas komunikācijas, sadarbības un motivēšanas prasmes; precizitāte un atbildība darbā;

Pieteikuma dokumentus: CV, motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopijas lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: [email protected] līdz 2024.gada 29.februārim. Tālrunis papildus informācijai, direktore Agnese Rode-Danšina 29445397

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Raunas pamatskola  informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.