2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Priecīgas ziņas! Lepojamies! Divas 2. vietas konkursā!

No 13. līdz 15. martam Mārupes Mūzikas un mākslas skolā norisinājās Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “WIND STARS 2024”.

Šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 700 dalībnieki, t. sk. pedagogi un koncertmeistari no divdesmit piecām pasaules valstīm. Un dalībniekus gan attālināti, gan klātienē vērtēja 63 starptautiskas žūrijas komisijas pārstāvji. Konkurence bija sīva, tas pulcēja dalībniekus, kuri pārstāvēja vairāk nekā 90 izglītības iestādes attālināti un klātienē tikās audzēkņi no vairāk nekā 60 izglītības iestādēm.

Konkurss tiek organizēts ar mērķi veicināt pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju profesionālo izaugsmi, attīstīt mūzikas skolu izglītības kvalitāti, mācību darba procesu, pedagogu un audzēkņu darba rezultātus, kā arī veidot regulāru pieredzes apmaiņu starp Latvijas un pasaules mūzikas skolu audzēkņiem un pedagogiem.

Sirsnīgi sveicam Emīliju Silakalni un Martu Šilovu ar iegūtām II. vietām konkursā!

Paldies Aijai Silakalnei, Maijai Švēdenbergai un koncertmeistarei Gunai Rācenei!

Priecājamies un lepojamies! Prieks par jaunajiem mūziķiem!

Plašāk par konkursu ej.uz/windstars2024

Sagatavoja:

Smiltenes Mūzikas skolas

Direktora vietniece Laura Grīnvalde