2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Piedalāmies 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres dienā.

20.janvāris katru gadu mūsu iestādē tiek atzīmēts kopā ar vietējo kopienu ,kurinot kopējo ugunskuru un  atceroties 1991.gada barikāžu aizstāvjus, kuri domāja par Latvijas neatkarību un aizstāvēja valsts brīvību. Ar grupas skolotāju palīdzību sagādātām un savās ragaviņās bērnu aizvilktās pagales, nodrošināja atmiņu ugunskura nepārtrauktību pilsētā visas dienas garumā. Barikāžu dienas sajūtas bērni izbaudīja palīdzot aizdegt ugunskuru un baudot silto tēju un maizītes. Izbaudītās sajūtas bērni atspoguļoja iestādē , darbojoties dažādās aktivitātēs kopā ar savām skolotājām.   

                                                                                                                                                                                                                     Vadītāja Iluta Apine