2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Pētnieku rīts Smiltenes vidusskolā

Darbīgi aizritēja 19.oktobris Smiltenes vidusskolas 1.-4. klašu skolēniem.  Rīgas ielas 16c ēkā visās telpās – klasēs, gaiteņos, lielajā zālē noritēja spraigs kompetencēs balstīts mācību process. Atbilstoši vecumam skolēni darbojās 18 stacijās, parādot prasmi pielietot savas zināšanas un erudīciju. Viņi risināja atjautības uzdevumus, pētīja dabas norises, darbojās datorklasē, muzicēja, sportoja, veica praktisku rokdarbu. Svarīgs uzdevums bija prasme pielāgoties jaunai situācijai, sadarboties un, izmantojot drāmas metodi, prezentēt doto uzdevumu.
Pie darbnīcu iekārtošanas un uzdevumu sagatavošanas čakli strādāja visas sākumskolas skolotājas.
Pēc radošās darbošanās lielajā zālē notika Rudens ballīte, kurā muzicēja skolotājs Jānis Celmiņš. Paldies viņam!

Paldies ikvienam skolēnam un skolotājai par izdevušos Pētnieku rītu!