2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Pašvaldību pieaugušo izglītības koordinatoru pieredzes apmaiņas seminārā tiek pārstāvēts arī Smiltenes novads

Pagājušajā nedēļā Rīgā norisinājās pieaugušo izglītības koordinatoru pieredzes apmaiņas seminārs “Neformālās izglītības programmas pieaugušajiem: saturs, iesaiste, īstenošana”, tajā Smiltenes novada pašvaldību pārstāvēja Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Gunta Grigore.

Seminārā tika apspriesti jautājumi par Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta „Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” aktualitātēm, kas var būt noderīgas pašvaldību pieaugušo izglītības koordinatoru darbam.  Papildus tika izrunāti jautājumi darba organizēšana  neformālās izglītības programmas „Digitālo pakalpojumu izmantošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā” pilotēšanai. Semināra gaitā tika apspriesta arī pašvaldību pieredze pieaugušo izglītības sadarbības tīkla veidošanā.

Seminārā ar savu pieredzi dalījās arī  Smiltenes novada pieaugušo izglītības koordinatore. Gunta Grigore seminārā uzsvērusi, ka pieaugušo izglītības jomā laba sadarbība ir izveidojusies ar bibliotēkām, skolām,  sociālo dienestu, pagasta pārvaldēm un kultūras namiem.

Šajā periodā, pamatojoties uz Smiltenes novada iedzīvotāju aptaujas rezultātiem, izveidoti dažādi mūžizglītības nodarbību cikli:

  • Iepazīsti savu bērnu;
  • Gribu dzīvot laimīgā ģimenē;
  • Dārzkopība;
  • Senioru akadēmija (nodarbības sāksies 29.11.2022.);
  • Sadarbībā ar Smiltenes Mākslas skolu top pieaugušo izglītības programma “Tēlotājmāksla”.

 

Gunta Grigore aicina ikvienu nekad nebeigt mācīšanās un sevis pilnveidošanas procesu, kā arī pateicas ikvienam, kurš iesaistās organizētajās nodarbībās un palīdz tās īstenot!

Gunta Grigore

Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece

 

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciāliste