2023. gada 1. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Par Covid-19 infekcijas izplatību Smiltenes novada pirmsskolas grupiņās

Smiltenes novada izglītības iestādēs tiek atklāti arvien jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19 infekciju.

Šobrīd jauni Covid-19 vīrusa gadījumi ir atklāti  Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupās “Pūcītes” un “Mārītes”, kurām karantīna noteikta līdz 6. februārim. Vīruss skāris arī Smiltenes pilsētas pirmsskolas izglītības iestādi “Pīlādzītis”, kur grupiņās “Zilonēni”, “Mārītes”, “Zaķēni” atsevišķiem izglītojamiem ir noteikta mājas karantīna, bet grupiņas turpina darbu dežūrrežīmā, savukārt grupiņai “Lācēni” tiek noteikta karantīna līdz 12. februārim un šī grupiņa līdz karantīnas beigām ir slēgta. Līdzīga situācija arī Bilskas pamatskolas pirmsskolas grupā “Zaķēni”, kur grupiņa turpina strādāt dežūrrežīmā.

Smiltenes novada domes Izglītības pārvalde aicina vecākus būt atbildīgiem un saprotošiem! Ja kādam no ģimenes locekļiem parādījušies Covid-19 infekcijas simptomi, lūgums nesūtīt bērnus uz pirmsskolas izglītības iestādi, bet gan sazināties ar ģimenes ārstu, negaidot, kamēr tiks saņemts rīkojums par mājas karantīnu no Slimību profilakses un kontroles centra.

Esiet atbildīgi pret savu un savu līdzcilvēku veselību!

 

Sagatavoja: Gunta Grigore, Smiltenes novada Izglītības pārvaldes vadītāja