2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Panākumi novada vieglatlētikas sacensībās

24.maijā Tepera stadionā notika Smiltenes novada skolu 1. – 5. klašu vieglatlētikas sacensības, kurās godalgotas vietas izcīnīja arī vairāki Smiltenes vidusskolas skolēni.

Sacensības notika četrās disciplīnās: 60 m skrējienā, bumbiņas mešanā, tāllēkšanā, savukārt 1. – 3. klašu skolēniem –  300 m skrējienā, bet 4. – 5. klašu skolēniem – 500 m skrējienā. Smiltenes vidusskolu pārstāvēja 11 pirmo līdz trešo, kā arī 22 – ceturto un piekto klašu skolēni.

60 m sprintā 1. – 3. klašu meiteņu konkurencē  1. vieta Karlīnai Ciemiņai, 2. vieta Alisei Lindei. Savukārt 1. – 3. klašu puišu konkurencē 1. vieta Rihardam Jemstam, bet 2. vieta – Kārlim Rudzītim,  bet 4. – 5. klašu grupā  2. vieta Jānim Putrālim.

Tāllēkšanā 1. – 3. klašu grupā meitenēm  2. vieta Karlīnai Ciemiņai. Puišiem 1. vieta  Rihardam Jemstam, bet 2. vieta Dāvidam Žuravļovam. 4. – 5. klašu grupā  2. vieta Unai Pērkonei.

Bumbiņas mešanā meitenēm Sanijai Jansonei 3. vieta, bet puišu konkurencē  Kārlim Rudzītim 2. vieta. Savukārt 4. – 5. klašu grupā meitenēm Unai Pērkonei 2. vieta, zēnu konkurencē  Mikam Raienam Timermanim – 1. vieta, bet Kārlim Vilisteram 3. vieta.

300 m skrējienā meitenēm  1. vieta Karlīnai Ciemiņai, bet tādā pašā distancē puišiem  1. vieta Rihardam Jemstam, bet 2. vieta  Dāvidam Žuravļovam.

500 m skrējienā  1. vieta Hugo Pakalnam, bet 2. vieta Jānim Putrālim.

Novada kopvērtējumā četrcīņā meitenēm 1. – 3. klašu grupā 1. vietu izcīnīja Karlīna Ciemiņa, bet 3. vietā  Alise Linde. Novada kopvērtējumā 1. – 3. klašu zēniem 2. vieta Rihardam Jemstam, bet 3. vieta – Kārlim Rudzītim. 4. – 5. klašu grupas meiteņu konkurencē  2. vieta Unai Pērkonei, savukārt puišiem 1. vieta Kārlim Vilisteram, bet 3. vieta Jānim Putrālim.

Paldies visiem skolēniem, kuri piedalījās un pārstāvēja skolu!

Teksts: Baiba Vahere

Foto: no personiskā arhīva