2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Palsmanes pamatskola pateicas par atbalstu

Janvāra mēneša sākumā skolas kolektīvs  uzrunāja vietējās kopienas pārstāvjus, skolas absolventus un skolēnu vecākus, aicinot skolai dāvināt slēpes, nūjas un citu ziemas inventāru.  

Paldies visiem, kas atsaucās un atbalstīja skolas ieceri – Aigara Svitkas, Mārtiņa un Līgas Javas vecākiem. K. Salmiņam, A. Melderim, L.Kantorei, A. Cunskai, V. Bērtiņai, I. Pērkonei, I. Pērlei, I. Zālītei, A. Vilkai, I. Kalniņai.

Skolas absolventiem – I. Mizei, V. Vilkam, B. Mežalei, J. Pērlem, D. Pērlei, S. Podniekam, J. Pērkonam, T. Podniecei, A. Indrēvicai, Ģ, Ārem, I. Pētersonam, A. Ciemiņai, K. Pētersonam, V.Bērtiņam, S. Indrēvicai, I. Zaharčukai, N. Bērtiņam, I. Pētersonei, L. Barenai.

Kopā mums izdevās sagādāt 16 slēpju zābakus, 15 slēpju komplektus, 4 slidu pārus, iegādāties 15 nūju pārus.

Šobrīd ir nokomplektēts nepieciešamais inventārs, lai ikviens skolēns varētu apgūt slēpošanas prasmes, izbaudīt ziemas priekus.

Paldies ikvienam, kurš atsaucās aicinājumam. Varbūt tieši Jūsu atbalsts būs palīdzējis kādam skolēnam kļūt par izcilu sportistu nākotnē!

Foto no skolas arhīva

Informāciju sagatavoja: I. Pētersone, skolotāja