2024. gada 5. maijs

Palsmanes pagasta PII aizvadīta pirmā skolotāju mācīšanās grupa “Sadarbība – iekļaujošā izglītība”

Šajā mācību gadā pirmsskolas izglītības posmā notiek “Skolotāju mācīšanās grupas”, kuru mērķis ir saliedēt pirmsskolās strādājošos un dalīties pieredzē ar izglītības iestāžu un skolotāju  labajiem prakses piemēriem.

Pagājušā mācību gada izskaņā, Izglītības pārvalde kopā ar izglītības iestāžu atbildīgajiem pirmsskolā vienojās par tēmām mācīšanās grupām,  un tās ir – valoda, sadarbība un mācību vide.

Pirmā tikšanās notika Palsmanes pagasta pirmskolas izglītības iestādē, kur vadītāja un atbalsta personāls stāstīja un rādija savu praktisko pieredzi –  kā visa iestādes komanda savstarpēji sadarbojoties, iesaistot vecākus, atbalsta un palīdz bērniem apgūt tās prasmes, kas nepadodas.

Klātesošie nebija tikai klausītāji, bet katram bija jāsagatavo savs mājasdarbs – prezentācija, metodiskais materiāls, pieredze par tēmu “Sadarbība – iekļaujošā izglītība”.

Praktiskās lietas un citu sniegtā pieredze bija plaša, ceru, ka skolotāji centīsies to ieviest ikdienā!

Paldies Birutei Mežalei, Andrai Morītei un Ingai Švēdei  par uzņemšanu Palsmanes pagasta pirmskolas izglītības iestādē!

Informāciju sagatavoja: Linda Purmale, Smiltenes novada Izglītības pārvaldes izglītības darba speciāliste