2024. gada 24. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Mūsu skoliņas bērnu mazās rociņas darba nebīstas!

Mūsu skoliņas bērnu mazās rociņas darba nebīstas! Arī šajā mācību gadā bērni kopā ar saviem vecākiem, skolas darbiniekiem devās uz Liepiņu ģimenes saimniecību, lai piedalītos kartupeļu talkā! Piedalīšanās kartupeļu talkā turpinās gadu no gada. Lieli palīgi un atbalsts mūsu mazajiem ķipariem ir viņu vecāki, kuri spēj atrast laiku, lai kopā piedalītos ražas novākšanā.  Par šo iespēju esam pateicīgi Indrai un Valdim Liepiņiem, jo ik gadu bērni pusdienās var baudīt šīs saimniecības audzētos kartupeļus, kurus skolas bērni saņem kā dāvinājumu par čaklo darbu!

Īpaši liels paldies bērnu vecākiem: Amēlijas mammai Mārītei, Justa mammai Anitai,  Marsela un Kurta mammai Jolantai, Jurģa un Melānijas Annas mammai Līgai, Leonīda mammai Ievai,  Ingas, Pētera un Kārļa mammai Jolantai, Gabrielas mammai Vinetai, Miķeļa mammai Ilutai,  Matīsa tētim Normundam,  Elīnas un Enijas mammai Arnitai, Alises mammai Līgai,  Kates mammai Baibai,  Melānijas un Ričarda mammai Evitai,  Jutas mammai Vitai,  skolotājai Ingai, pagasta pārvaldes darbiniekiem – Deivida un Keitas mammai Kristīnei un Viktoram Vitim! Paldies arī palīgiem no saimniecības! Pats lielākais paldies šogad teicams diviem brašiem vecākās grupas puišiem, kuri arī izteica vēlmi piedalīties šajā kartupeļu talkā – Haraldam un Kārlim! Viņu mazās rociņas strādāja īpaši veikli. Pēc čakli padarītā darba, saimnieki bērnus pacienāja ar saldumiņiem un skolotājas Līgas pašaudzēto arbūzu, lai ceļā uz skolu vēderiņi varētu sagaidīt tik ļoti gaidītās pusdienas!

Foto: Normunds Prazņicāns, Baiba Ozoliņa, Inga Vistiņa

Līga Akmentiņa
Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas programmu realizācijas vieta Trapenē direktores vietniece