2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Meistardarbnīca, atbalstot ukraiņu brīvības cīnītājus

Ticam, ka tā patiesā mīlestība un daudzie laba vēlējumi, ko kopā ar 24. novembrī Smiltenes vidusskolā izlietajām ierakumu svecēm un skolēnu vecāku, vecvecāku un skolotāju adījumiem sūtīsim uz Ukrainu, palīdzēs karavīriem šajā skaudrajā ziemā un stiprinās viņu dvēseles spēku!

Paldies biedrības “Tavi draugi” brīvprātīgajai Lienei Āķītei par vērtīgajiem padomiem, paldies ikvienam, kurš atbalstīja Smiltenes vidusskolas ieceri palīdzēt ukraiņu brīvības cīnītājiem! Domās un sirdī būsim kopā ar viņiem līdz uzvarai. Tāpēc šis ir tikai sākums… Smiltenes vidusskolas skolēnu pašpārvalde iecerējusi rīkot konkursu, lai noskaidrotu, kurai klasei izdosies sarūpēt visvairāk ierakumu sveču.

Ikviens Smiltenes novada iedzīvotājs arī turpmāk var atnest un ielikt īpaši šim nolūkam sagatavotās kastēs pie visu Smiltenes vidusskolas ēku dežurantēm tukšās skārda bundžas (līdz 400 ml) un adījumus.

Sirds valoda ir klusa, bet tā izstaro vārdos grūti ietērpjamu siltumu un ļauj saprasties bez vārdiem. To šodien piedzīvojām arī Smiltenes vidusskolas rīkotajā ierakumu sveču darbnīcā.

Teksts un foto: Baiba Vahere