2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Mazpulku rudens forumā

Laiks atkal steidzas…Vēl sestdien smaržoja lapas Smiltenes tehnikuma apkārtnē, bet šodien jau jāiet stundās un jādomā kādas tulpes stādīsim par godu Latvijas valsts dzimšanas dienai.

Smiltenes tehnikumā agrā sestdienas rītā, 13.oktobrī, bija ieradušies lieli un mazi mazpulcēni no visas Vidzemes. Draudzība, sirsnība valdīja visapkārt. Te nebija svešo, te visi bija savēji. Lai cik gadu mazpulcēniem, viņi vienmēr paliek savējie uz visiem laikiem.
Smiltenes novadu pārstāvēja Variņu Mazpulks, iegūstot pateicību par paveikto, sagatavojot bērnus forumam.

No visas Vidzemes gandrīz 100 mazpulcēni dalījās pieredzē, tirgojās pie veikala Top, aizstāvēja savus projektus. Lai veiksme turpmāk. Uzstādiet augstākus mērķus un vairāk sasniedziet!

Ziemeru Mazpulks izcēlās ar Rudens darbu izstādei “Augsim Latvijai”, vadītājs Jānis Bērtiņš. Bejas mazpulkam bija orģināla ideja par Latvijas koku. Visi bija priecīgi un gandarīti. Lai veicas visiem arī turpmāk. Paldies Smiltenes tehnikumam par uzņemšanu, vecākiem par sapratni, jo bez viņiem būtu grūti realizēt visas idejas.

Daiga Ermane,
Variņu pamatskolas skolotāja