2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

“Mārupes pupuķis 2024”

17. aprīlī, Mārupes Mūzikas un mākslas skolā notika Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas skolu audzēkņu konkurss dziedāšanā “Mārupes pupuķis 2024”.

Smiltenes mūzikas skolu pārstāvēja divi audzēkņi. Konkursā piedalījās 127 dziedātāji, konkursa žūrijai, bija ļoti grūts uzdevums izvēlēties vislabākos! Jaunos vokālistus vērtēja – Māris Lasmanis (komponists, pianists), Karmene Radovska (mecosoprāns), Inta Godiņa (vokālā eksperte), Nauris Indzeris (baritons), Ilona Bagele (mecosoprāns) un Zigda Martinsone (vokālo ansambļu eksperte).

Valters: “Sajūtas par konkursu ir ļoti jaukas, lai gan esam ieguvuši atzinību un trešo vietu, tas tāpat ir liels sasniegums ņemot vērā, ka lielākā daļa no dalībniekiem bija no prestižām Rīgas skolām ar vairākām solo stundām nedēļā. Esam pierādījuši, ka arī mēs varam! Ļoti jauka pieredze uzstāties. Liels paldies skolotājai – Baibai  Žēbinai un koncertmeistarei – Zaigai Petrovskai par ieguldīto laiku un darbu.”

No sirds apsveicam:

Valteru Kveldi ir iegūtu III. vietu!

Ketiju Annu Masaļsku ar Atzinības rakstu!

Liels paldies! Mēs ar jums lepojamies!

Smiltenes Mūzikas skolas direktora vietniece

Laura Grīnvalde