2023. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Kora “Lido” radošā nometne Ainažos

Smiltenes vidusskolas jauniešu koris “Lido” 15. un 16.martu pavadīja radošajā nometnē Ainažos.

Mūzika, saulītē vizuļojoša jūra, skaistais Ainažu mols, sirds siltā sagaidīšana un prieks par iespēju būt kopā darīja brīnumus. Bija sajūta, ka ikdiena palikusi tālu pagātnē. Mēģinājumi mijās ar brīnišķīgiem atpūtas brīžiem. No domubiedru grupas pamazām veidojas saliedēts un spēcīgs kolektīvs.
16.martā jau agri no rīta, neraugoties uz iepriekšējā vakara karaoke ballīti, Ainažu pamatskolas telpas pieskandināja kora dziesmas. Tad – neliels atpūtas brīdis Ainažu jūrskolas muzejā un atkal mēģinājumi. Kopīgajā izaugsmē paveikts patiesi daudz, bet līdz koru skatei priekšā vēl tikpat liels darbs…
Paldies visiem dziedošajiem jauniešiem, diriģentam Imantam Točam un skolotājai Gundegai Upeniecei, kā arī Ainažu pamatskolas laipnajam kolektīvam par sirsnīgo uzņemšanu!

Teksts: Baiba Vahere

Foto: Gundega Upeniece