2024. gada 24. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Intensīvas snigšanas apstākļos sabiedriskā transporta reisi var kavēties!

SIA VTU Valmiera informē: “Apstākļos, kad piesnigusi ceļa braucamā daļa sabiedriskā transporta reisi tiek izpildīti ar 1 h – 1.5 h kavēšanos, laicīgi nespējot uzsākt nākošo plānoto reisu izpildi”.  Pakalpojuma sniedzējs norādījis autoceļu posmus Smiltenes novadā, kuros snigšanas apstākļos ir īpaši apgrūtināta reisu izpilde:

  1. V 248 Cirgaļi – Palsmane – Ūdrupe
  2. V249 Lankaskalns – Vidaga 
  3. V247 Mēri – Grundzāle – Vizla
  4. V243 Blome – Birzuļi – Palsmane
  5. V229 Vecbilska – Cirgaļi
  6. V 241 Vadži – Trikāta
  7. V 233 Slāži – Trikāta – Miega
  8. V 235 Lembis – Drusti – Vecpiebalga

Iedzīvotāju ievērībai!

Maršrutā 5431 Smiltene – Variņi – Ķempes intensīvas snigšanas laikā netiek izbraukti šie ceļa posmi:

  1. V268 Ķeņģi – Variņi – Rudbārži 
  2. Pašvaldības autoceļš “Ķempes – Kamolkalns”

 

Smiltenes novada pašvaldība ir informējusi par sabiedriskā transporta nodrošinātāja norādījumiem ceļa uzturētājus, kas šī gada 16.decembrī ir veikuši apsekošanu norādītajos ceļa posmos, veicot uzturēšanas darbus, tur kur tas nepieciešams.

 

Aicinām sniegotos apstākļos iedzīvotājiem rēķināties ar ilgāku laiku ceļā uz darbu vai mācību iestādēm.

 

 

Smiltenes novada pašvaldība