2023. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Gaišu un sirsnīgu Mātes dienu!

Pasaulē nav nekā skaistāka par patiesu mīlestību un ģimeni, kura prot būt kopā priekos un arī tad, kad sāp un viss nenotiek tā, kā gribētos…
Smiltenes vidusskolas jaunāko klašu skolēni, kuri mācās skolas ēkās Dakteru ielā un Dārza ielā, 9.maijā kopā ar Sprīdīti devās meklēt laimi. Viņiem palīdzēja drosmīgākie vecāki… Dziedot, dejojot, kopā muzicējot, Mātes dienai veltītais koncerts izskanējis un atrasti arī īstie vārdi – laime – tā ir mana ģimene…

Paldies par brīnišķīgo pasākumu! Gaišu un sirsnīgu Mātes dienu!

Smiltenes vidusskolas ēkā Rīgas ielā Mātes dienu svinēja ģimeniskā gaisotnē, kopā tikai ar pašiem vistuvākajiem. Skolā šonedēļ skanēja daudz mīļu dziesmu un dzejolīšu, draisku joku un skolēnu iestudētu priekšnesumu. Bērni atcerējās skaistākos, kopā ar ģimeni piedzīvotos brīžus. Māmiņas saņēma sirsnīgas, pašu rokām gatavotas dāvanas. Rakstnieks un režisors Leonards Nimojs raksta: “Vai tas nav brīnums – jo vairāk dodam, jo vairāk mums pieder!” Mīlošā ģimenē un skolā tā patiešām ir!