2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas skolēni piedalās Latvijas skolu Ziemas festivālā

24. februārī Ērgļos, Gaiziņkalnā un Smeceres silā notika ikgadējais Latvijas skolu Ziemas festivāls 13 sporta veidos, kur visas dienas garumā skolēni piedalījās dažādos ziemas sporta veidos.

Sporta veidi, kuros notika sacensības, bija biatlons, disku golfs, distanču slēpošana, frīstaila slēpošana, snovbords, hokejs 3×3, kalnu slēpošana, kērlings, ragaviņu sports, slidošana, sniega volejbols, ziemas orientēšanās ar slēpēm.

Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas skolēni piedalījās 3 komandu disciplīnās – disku golfā, sniega volejbolā un ragaviņu sportā. Vislabāk sacensībās veicās ragaviņu sportā – 2. vieta (2. grupā). Skolēniem bija patiess prieks piedalīties un būt starp 120 Latvijas skolu 1370 skolēniem.

Informāciju sagatavoja: Sarmīte Apine, Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas skolotāja