2023. gada 1. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Ciemos pie eglītes.

Kā neatņemama decembra tradīcija ir ciemošanās pie eglītes mežiņā, kuru esam paši iestādījuši un lolojuši. Arī šogad visa pirmsskolas saime devāmies uz mežiņu, lai izrotātu eglīti. Pie mums bija ieradusies Rūķenīte (mūzikas skolotāja Aiga) ar saviem draugiem- rūķi un ziemeļbriedi, kuri mūs jau tur sagaidīja. Dziedājām dažādas dziesmas, lai iepriecinātu ne tikai eglīti, bet arī mazo rūķi, kurš bija pikts. Kad mazais rūķis kļuva priecīgāks, tad varējām arī izrotāt eglīti. Eglīti izrotājām ar skaistām gaiši zaļām svecītēm un brīnumsvecītēm. Arī katrai grupiņai tika gards cienastiņš, to visu bija sarūpējusi Rūķenīte. Atgriežoties grupiņās  gaidīja vēl viens pārsteigums! Arī šeit bija ciemojies Rūķis ,atstājis vēstuli un dāvanu maisu, kurā bija rotaļlietas un  jaunas sniega lāpstas, jo rūķi tāpat kā bērni, ļoti gaida sniegu. Bērni bija ļoti priecīgi par jaunām rotaļlietām un uzreiz steidzās tās iemēģināt, pirms tam gan pārrunājot kā ar tām rotaļāsies un saudzēs. Ar  katru dienu esam aizvien tuvāk skaistākajiem gada izskaņas svētkiem – Ziemassvētkiem. Lai izdodas  visiem noķert šo svētku gaidīšanas brīnumu!

Pirmsskolas skolotāja Alise Rozniece