2023. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Bērni gaida svētkus, mācoties iepriecināt citus

Smiltenes vidusskolas ēkā Rīgas ielā 16 c, kā allaž Ziemassvētku laikā, smaržo pēc piparkūkām un gaisā virmo svētku noskaņa.

“Ir tik vērtīgi jau no mazotnes bērnam iemācīt to, ka katrs mīļais vārds, labi padarītais darbiņš ar vēlmi iepriecināt otru ir zelta vērts,” uzskata direktores vietniece Inese Raiskuma.  Tāpēc šogad Smiltenes vidusskolas pirmsskolas skolotājas nolēma kopā ar bērniem sarūpēt sirsnīgus apsveikumus un iepriecināt ar pašu cepto un dekorēto piparkūkām Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcas ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļas seniorus. Savukārt no Smiltenes vidusskolas pie Čerņigovas bērniem Ukrainā dosies skolotāju sarūpētās saldumu paciņas.

Atgādinām, ka pie visu Smiltenes vidusskolas ēku dežurantēm joprojām var atstāt adītas 37. – 45. izmēra zeķes, kā arī materiālus sveču gatavošanai – tīras un tukšas metāla konservu kārbas (tilpums – 400 ml) un parafīnu (neizkusušas sveces, pāri palikuši sveču gali). Ja ir laiks un vēlēšanās, ierakumu sveces ukraiņu karavīriem varat pagatavot mājās arī paši. Pamācības, kā to darīt, atrodamas internetā.

Lai Ziemassvētku miers un mīlestība ienāk ikvienā ģimenē!