2023. gada 10. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Augstākās un I pakāpes diplomi Skolēnu skatuves runas video konkursā

Paldies visiem Smiltenes vidusskolas skolēniem, kuri ar labiem panākumiem pārstāvēja skolu Valsts izglītības satura centra (VISC) rīkotajā Skolēnu skatuves runas video konkursa 2. kārtā! Paldies skolotājiem, kuri skolēniem palīdzēja sagatavot patiesi skaistus mākslinieciskos priekšnesumus!

Augstāko pakāpi un no Smiltenes vidusskolas visvairāk punktu – 45,5 – šoreiz nopelnīja 7. b klases skolnieks Valters Kvelde (skolotāja Iveta Krūmiņa).

Godpilnā Augstākā pakāpe, iegūstot 45 punktus, 2. d klases skolniekam Krišjānim Zariņam (skolotāja Diāna Kokarēviča) un 5. a klases skolniekam Hugo Pakalnam (skolotāja Regīna Melzoba).

Konkursā ar labiem panākumiem, iegūstot 43 punktus un I pakāpi, startēja 10. klases skolniece Samanta Kvitko (skolotāja Iveta Krūmiņa). No sirds apsveicam arī otru I pakāpes saņēmēju – 10. klases skolnieci Sabīni Lapiņu (skolotāja Iveta Krūmiņa)!

Baiba Vahere