2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Atzinība par Uzdevumi.lv izmantošanu!

Smiltenes vidusskola saņēmusi atzinības rakstu par aktīvu izglītības portāla Uzdevumi.lv izmantošanu un mācību procesa modernizēšanu.
2018./2019. mācību gada pirmajā semestrī skolēni atrisinājuši 79639 uzdevumus un skolotāji uzdevuši 97 digitālus pārbaudes darbus. Paldies par atsaucību un uzcītību! Novēlam tikpat spraigi un ņipri turpināt arī otrajā semestrī!

“Uzdevumi.lv jau kopš 2009. gada strādā, lai atvieglotu skolotāju darbu un palīdzētu skolēniem patstāvīgi apgūt mācību vielu,” raksta SIA “Uzdevumi.lv” direktors Edgars Škutāns. “Lai spētu piedāvāt vēl kvalitatīvāku pakalpojumu, katru dienu analizējam saņemtās atsauksmes un ierosinājumus, un man ir patiess prieks, ka Uzdevumi.lv tiek aktīvi izmantots arī Jūsu skolā.”