2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Atskatoties uz vides izglītības jomā paveikto

16.maijā Smiltenes vidusskolā viesojās Latvijas Vides izglītības fonda Ekoskolu kustības koordinatora Zaļā Ekoskolas karoga vērtēšanas komisija. Skolas ekopadomes, skolēnu pašpārvaldes un līdzpārvaldes, kā arī vecāku pārstāvji un skolotāji kopā ar ciemiņiem pārrunāja šajā mācību gadā paveikto. Tā patiešām bijis daudz…

Videi draudzīgs dzīvesveids Smiltenes vidusskolā kļuvis par ikdienu. To apliecina šogad skolēnu aktivitātes Meža un Putnu dienās, bērnu nodotais makulatūras un izlietoto bateriju daudzums, rūpes par apkārtējo vidi, piedaloties vietējās apkārtnes sakopšanas talkās un daudzas, daudzas citas aktivitātes. Patiess prieks, ka tādas bijušas ikvienā klasē.
Atbildīgu attieksmi pret vidi rosina arī skolas tradīcijas. Videi draudzīgu dzīvesveidu par savējo katru gadu pieņem aizvien vairāk ģimeņu.
Smiltenes vidusskolas ekopadomes šā gada temats, kuram skolā tika pievērsta īpaša uzmanība – bioloģiskā daudzveidība. Izpratne par to rosināta gan mācību stundās, gan dažādās praktiskās nodarbēs.
Paldies skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem par atsaucību un izpratni, rūpējoties par tīru, sakoptu, videi draudzīgu Latviju un efektīvu otrreizējo resursu atgūšanu!

Baiba Vahere