2023. gada 7. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Ar sportiskām aktivitātēm sagaida Lāčplēša dienu

Palsmanes pamatskolā, tuvojoties Lāčplēša dienai, jau otro gadu tiek organizēta “Spēka diena”, kura norit sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju. “Spēka dienas“ ietvaros notika sacensības, kurās varēja piedalīties un izmēģināt savus spēkus ikviens skolas skolēns. Sacensības bija gan svaru stieņa spiešanā guļus, gan masreslingā ( nūjas pārvilkšana). Sacensību gaitā tika noteikti skolas čempioni.
Svaru stieņa spiešanā guļus nepārspējams palika un skolas čempiona titulu ieguva 9. klases skolnieks Markus Adata, savukārt no meitenēm vislabākos rezultātus uzrādīja 8. klases skolniece Samija Ikkerte. Masreslingā labākos rezultātus meitenēm uzrādīja Annija Sīpola 5. kl., Samanta Ķuzule 2.kl., Katrīna Kate Ķikase 3.kl. , zēniem Edvards Zirģelis, Linards Sīpols 4.kl., Kārlis Skujiņš 3.kl.