2024. gada 5. maijs

Ar jauno mācību gadu Smiltenes novada speciālai pamatskolai mainīsies nosaukums

Ar 2024. gada 1. septembri “Smiltenes novada speciālo pamatskolu” pārsauks par “Palsas pamatskolu”, jo Smiltenes novada pašvaldībā ir saņemts Latvijas Republikas tiesībsarga iesniegums, kurā tiek aicināts novērst izglītības iestādes nosaukuma neatbilstību – skolas nosaukumā aicina neietvert  vārdu “speciālā”.

Izglītības likums paredz, ka izglītības iestādes nosaukumam un izglītības iestādes struktūrvienības nosaukumam jāatbilst šajā likumā noteikto izglītības pakāpju un veidu nosaukumiem.

“Palsmanē gar skolu tek upe Palsa, līdz ar to kolektīvam balsojot, tika izvēlēts jaunais skolas nosaukums “Palsas pamatskola”,” informē skolas direktore Inga Auga.

Informāciju sagatavoja: Madara Tjukša, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas speciāliste