2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Aivadītas Smiltenes novada skolu sacensības telpu futbolā

25. janvārī Smiltenes sporta hallē notika Smiltenes novada skolu sacensības telpu futbolā. Savstarpēji sacentās 4. – 6. un 7. – 9. klašu komandas. Sacensībās piedalījās komandas no Smiltenes vidusskolas, Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas un Grundzāles pamatskolas.

4.-6. klašu grupā 1.vietu izcīnīja Smiltenes vidusskolas komanda “Fake Madrid” (Emīls Ķikāns, Ross Bormanis, Raivis Gaugers, Gustavs Slapjums, Rodrigo Bukavs, Niks Vaļulis). 2. vieta – Smiltenes vidusskolas komandai “Barselona” (Rūdolfs Beitiks, Gustavs Veidemanis, Kārlis Rudzītis, Markuss Līvmanis, Kristians Līvmanis, Eduards Kalniņš). 3. vieta- Grundzāles pamatskolas 1. komada (Roberts Zirdziņš, Dalimirs Čžou, Toms Treisners, Gustavs Solovjovs, Tomass Deivids Nagla, Rūdolfs Treisners).

7. – 9. klašu grupā 1. vietu izcīnīja Smiltenes vidusskolas komanda “Abuls” (Ernests Lūsis, Toms Kazeks, Daniels Ņemirskis, Kevins Verners, Jānis Lapiņš, Savijs Cipruss.). 2. vietu ieguva Smiltenes vidusskolas 8.b klases komanda (Gustavs Gulbis, Julians Platkājis, Dāvis Mežulis, Francis Rauza, Verners Vējiņš, Tīna Rieksta). 3. vietu ieguva Grundzāles pamatskolas komanda (Artis Harkins, Kristers Rakuzovs, Artūrs Kazaks, Miks Šakociņš, Deivids Solovjovs, Elza Lucāne).

Paldies sportistiem par cīņas sparu! Paldie sporta skolotājiem par skolēnu sportiskajā izaugsmē ieguldīto darbu!

Informāciju sagatavoja: Jurģis Jurka, sporta un fiziskās veselības metodiskās apvienības vadītājs