2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Aicina uz tikšanos par plānotajām izmaiņām skolu tīklā

Uzsākot īstenot Smiltenes novada pašvaldības izglītības nozares stratēģijas 2023. – 2028. gadam īstenošanu, novadnieki ir aicināti uz klātienes tikšanos par pārmaiņām Launkalnes un Trapenes pamatskolās.

 Tikšanās norisināsies:

  • Launkalnes pamatskolā – janvārī plkst. 17.30;
  • Trapenes pamatskolā – februārī plkst. 17.30.

Iedzīvotājus par aktuālo situāciju un turpmāko rīcību minētajās mācību iestādēs informēs, ierosinājumus un bažas uzklausīs un uz jautājumiem atbildēs novada domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš, domes deputātu pārstāvji, Izglītības pārvaldes vadītājs Edgars Roslovs. Jautājumus un komentārus iespējams iesūtīt arī iepriekš, rakstot uz [email protected].

Plašākam ieskatam aicinām noskatīties VIDEO par izglītības nozares stratēģijas tapšanu!

Madara Mūrniece

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.