2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Aicina uz tikšanos Apē!

Ņemot vērā Apes novada pievienošanu Smiltenes novadam, Apes novads sadarbībā ar Smiltenes Mūzikas skolu ir vienojušies par mūzikas skolu apvienošanu sākot ar 2021. gada 1. septembri. Tas nozīmē, ka Alūksnes Mūzikas skolas Apes mācību punkts Tirgus ielā 5, Apē, turpmāk būs Smiltenes Mūzikas skolas izglītības programmu realizācijas vieta.
 
18. augustā plkst. 17.00 Apes tautas nama iekšpagalmā, Skolas ielā 4, Apē, saistībā ar Apes izglītības programmas realizācijas vietas pievienošanu Smiltenes Mūzikas skolai, visi interesanti – gan esošo, gan jauno audzēkņu vecāki – laipni aicināti uz tikšanos ar mūzikas skolas direktoru, lai izrunātu visus sev interesējošos jautājumus.
 
Neskaidrību gadījumā zvanīt Smiltenes Mūzikas skolas direktoram Edgaram Roslovam +371 26118342
 
Uz sadarbību!