2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Aicina uz informatīvu tikšanos par sociālā pakalpojumu centra “Īve” sniegtajiem pakalpojumiem

2024. gada 9. maijā pulksten 17.30 biedrība “Cerību spārni” aicina interesentus, kā arī daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra (turpmāk – centrs) “Īve” klientu – bērnu – vecākus/aizbildņus uz klātienes tikšanos. Tajā informēs par centrā nodrošinātajiem pakalpojumiem un tā sniegtajā iespējām.

Tikšanās norisināsies dienas centra foajē, Dakteru ielā 14A, Smiltenē. Būs iespēja tikties gan ar centra vadītāju Martu Deņīsovu, gan ar pakalpojuma sniedzēja – biedrības “Cerību spārni” – vadītāju Evu Viļķinu, gan ar sociālajām darbiniecēm. Varēs uzzināt par centra “Īve” piedāvātajiem pakalpojumiem – dienas aprūpes centru bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, dienas aprūpes centru un specializētajām darbnīcām pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem un sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem, kā arī iespējām tos saņemt. 

Savu ierašanos aicinām pieteikt līdz 7. maijam, zvanot pa tālruņa numuru 28381877 (Marta Deņīsova) vai rakstot uz e-pastu [email protected]!

Plašāka informācija par centrā pieejamiem pakalpojumiem pieejama arī ŠEIT

 

Informē: Marta Deņīsova, daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra “Īve” vadītāja

Sagatavoja: Madara Mūrniece-Krūmiņa, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste