2023. gada 3. okt.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Aicina 4.-5. klašu skolēnus piedalīties dabaszinātņu konkursā

Lai rosinātu skolēnu interesi par dabaszinātnēm, matemātiku un tehnoloģijām, dotu iespēju skolēniem iegūt pieredzi problēmrisināšanā un radīt produktu, aicinām 4.-5.klašu skolēnu komandas no visām Latvijas skolām piedalīties Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centra rīkotajā atklātajā olimpiādē – konkursā “Uzdrīksties, domā, radi!”.

Pieteikt komandu var līdz 2023. gada 14. martam, aizpildot pieteikuma anketu: ŠEIT

Konkurss sastāv no 3 kārtām, un pirmā kārta norisināsies tiešsaistē 23.martā. Vairāk informācijas par konkursu un pieteikšanos pieejama ŠEIT.

Atklāto olimpiādi – konkursu “Uzdrīksties! Domā! Radi!” LU SIIC organizē sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru. Balvas skolēniem nodrošina AS “Smiltenes piens”, SIA “Lāči”, SIA “Erica Synths”, Accenture Baltics, IT Izglītības fonds Start IT, Latvijas Organiskās sintēzes institūts, Elektronikas un datorzinātņu institūts.

 

Informāciju sagatavoja:

Laine Blūma

Latvijas Universitātes

Starpnozaru izglītības inovāciju centra projektu vadītāja

Tālr.: + 371 28351676

e-pasts: [email protected]